Як знайти і користуватися ботом Telegram ВкусВілл

Корисні боти додатки «телеграм» можуть істотно заощадити час на пошуку потрібної інформації. Вони здатні знаходити, а також замовляти квитки, починаючи від кінотеатру і закінчуючи літаком, надсилати за запитом файли або просто інформувати в тематичних питаннях. Все більше великих компаній запускають власних ботів з метою ефективної взаємодії з клієнтами.

Як знайти і користуватися ботом Telegram ВкусВілл

Не відстає від ритму сучасності і торговельна мережа з продажу натуральних продуктів «ВкусВілл», яка також додала спеціальний рахунок у «телеграм». Компанія використовує власного бота, доручаючи йому рутинну роботу за рішенням технічних питань. Розробники зробили рахунок у «телеграм» максимально корисним покупцеві і додали широкий набір функцій, завдяки яким полегшили роботу співробітникам «ВкусВілла» і клієнтам мережі.

Як знайти бота «телеграм» «ВкусВілл»

Відшукати і додати обліковий запис улюбленого магазину до свого списку контактів нескладно. Для цього необхідно мати на своєму пристрої встановлений мессенджер «Telegram», а потім провести ряд простих маніпуляцій:

 • перейдіть до пошукової рядку додатка і впишіть @vkusvill або @vkusvillbot;
 • як результат з’явиться ім’я контакту «Карта ВКУСВІЛЛ», який додаєте, а потім переходите до діалогового чату і тиснете кнопку Start;@vkusvillbot
 • з’явилося меню запропонує активувати нову або існуючу картку магазину «Давайте дружити»;Меню @vkusvillbot
 • щоб це зробити, потрібно ввести цифри з карти і підтвердити номер;
 • тепер вам стали доступні інші дії багатофункціонального аккаунта.

Додаток «Telegram» за замовчуванням встановлюється з англомовним інтерфейсом, багато хто користується месенджером і в такому вигляді, але якщо є бажання його русифікувати, то меню бота має і таку опцію.

Що може бот «Телеграм» «ВкусВілл», і як ним користуватися

Завдяки роботу «Telegram» мережі магазинів «ВкусВілл» стало можливо дистанційно здійснювати такі дії:

 1. Міняти «Улюблений продукт». Багатофункціональний інструмент додатки здатний замінити обраний на вашій карті «Давайте дружити» продукт з 20% знижкою іншим. Обумовити проведення даних маніпуляцій може вчинена за попередні два дні покупка вартістю 500 рублів.
 2. Переглядати персональні знижки та акції прямо в додатку можливо, відправивши команду «Я в магазині» і вказавши своє місцезнаходження або адреса магазина. Ботом будуть знайдені товари з різних груп, що беруть участь в програмі. Якщо потрібно внести корективи в абонемент, то це є у вкладці «Всі функції», де, перейшовши до розділу налаштувань, можна прибрати непотрібні категорії за принципом «не користуюся цією групою товарів», і акції на них надаватися не будуть. Асортимент товарів зі знижкою може відрізнятися в залежності від зазначеного магазину і змінюється щодня.
 3. Аккаунт є заміною карти «Давайте дружити». Ви зможете користуватися ботом замість пластикової картки. Всі бонуси та акції стануть доступними після відправки команди «Я в магазині». Потім слід повідомити на касі телефонний номер або цифри з пластикової карти. Після закінчення години, при закритті чека або після відправки боту команди «Я не в магазині» послуга буде деактивовано.
 4. Вчиняти будь-які технічні операції з карткою, такі як: прив’язка, зміна номера телефону, імені, відправка чека на електронну скриньку, а також інші функції, які раніше неможливо було виконати без оператора технічної підтримки.
 5. Подивитися асортимент продукції. Каталог продуктів доступний для перегляду прямо з аккаунта. Пошук можна здійснювати за назвою або категорії. Є можливість також перевірити наявність обраного продукту для будь-якого магазину мережі.
 6. Налаштування основного меню, додавання потрібних опцій. Налаштувати функціональні клавіші в боті можна на власний смак. Чотири з шести кнопок меню доступні для редагування. Ваші переваги також можуть формуватися в залежності від використовуваних найчастіше опцій. Весь доступних набір дій, які є можливість додавати в меню, ви побачите, перейшовши до вкладки «Всі функції».
 7. Подивитися маршрут до найближчого «ВкусВіллу». Робот за запитом покаже магазин поблизу вашого місцезнаходження і вишле карту, щоб ви його швидко знайшли.

Також можуть бути наявними кнопку зворотного зв’язку, завдяки якій можна звернутися до співробітника служби техпідтримки з цікавлять питанням.

Бот «Telegram» «ВкусВілл» надає велику кількість підказок, тому з ним легко працювати навіть недосвідченому користувачу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector