Як знайти, додатися або вийти з чату в Telegram

Популярний додаток «Телеграм» славиться своїм багатим функціоналом і безліччю цікавих фішок, які їм невластиві іншим мессенджерам. Розробники радують користувачів новими можливостями з виходом кожного оновлення. У додатку доступні інструменти для ведення бізнесу, спілкування, розваг. Створювати тематичні спільноти, об’єднуючи людей за інтересами або іншим факторам загальної бесідою, може кожен користувач месенджера, тому всілякі чати і канали в «Telegram» ростуть, як гриби після дощу.

Як знайти, додатися або вийти з чату в Telegram

Чати Telegram вільні для входу або виходу.

Особливості чатів «Телеграма»

Функціонал месенджера пропонує власникам акаунтів безліч можливостей, серед яких ведення тематичних «клубів за інтересами». Створювати різнопланові спільноти можна для будь-якого цільового призначення. Група, також має назву чатом, може бути закритого типу або відкритого. Приєднатися до спільноти можна на запрошення будь-якого з учасників або додатися самостійно, відправивши заявку на вступ. У «Telegram» також існують секретні чати, які не можна знайти за допомогою пошуку месенджера і підключитися до них.

 1. Звичайні групи представляють собою співтовариство невеликого числа людей (до 200 осіб), провідних загальну листування, обмін файлами. До таких чатах новий співрозмовник додається на запрошення творця бесіди або будь-якого з учасників. Зазвичай даний вид спільнот створюється для об’єднання в діалог друзів або колег по роботі і за замовчуванням буде закритим.
 2. Супергрупи збирають велику кількість людей (до 5000). У таких чатах найчастіше призначається кілька адміністраторів, що стежать за порядком. Підписуватися на публічні групи може будь-який бажаючий користувач. Новий учасник додасться лише за погодженням із адміністрації. Кожне співтовариство містить звід певних правил, при порушенні яких адміністратор має право видаляти небажаних учасників. Віддалені з бесіди користувачі, що потрапили в бан, не зможуть більше приєднатися до групи. Учасники можуть при необхідності самостійно виходити з груп, тоді іншим співрозмовникам буде видно, що один з них покинув співтовариство.
 3. Секретного чату властива особлива приватність листування. Дані шифруються за посиленим протоколу безпеки, зберігається інформація з бесіди виключно на пристроях учасників. Повідомлення видаляються з усіх телефонів, якщо були видалені одним зі співрозмовників. Існує можливість також зробити автоматичне видалення інформації через певний часовий проміжок шляхом настройки таймера. Повідомлення втечуть також, якщо ви вийдете з профілю «Телеграм». Учасник підключається до листування її творцем, а подати заявку на вступ в чат неможливо. Такі приватні бесіди створюються для дуже вузького кола осіб. Функція доступна тільки для мобільної версії, тому, якщо при підключенні до чату у вас виходив звіт про помилку, швидше за все, ваш співрозмовник використовує Telegram Desktop або Web-клієнт.

Як знайти чат в «телеграмі»

Оформити передплату можна на будь-який уподобаний вами співтовариство. Набагато легше його знайти за назвою. Для пошуку чату запустіть додаток і дотримуйтесь подальшої інструкції:

 • перейдіть до пошукової рядку «Телеграма»;
 • введіть найменування (всі назви спільнот починаються з символу «@»);
 • натисніть на кнопку пошуку;
 • система може видати кілька варіантів з подібною назвою, виберіть потрібну групу, що знаходиться в списку, що випав;
 • якщо списком не було надано шуканого чату, вам буде запропоновано заповнити додаткові поля, що уточнюють його класифікацію;
 • система пошуку видасть всі можливі варіанти за обраною категорії.

Пошук групи за назвою

Як підписатися на чат

Після того як ви знайшли потрібну групу, вам залишається подати заявку на вступ і чекати, поки вас додасть адміністратор. До деяких публічним співтовариствам можна додаватися відразу.

 • клікніть на кнопку з інформацією про групу;
 • потім натисніть «Стати учасником»;
 • після схвалення адміністратора ви приєднаєтеся до групи і зможете почати спілкування.

Стати учасником чату

Як вийти з чату

Якщо виникла необхідність вийти з групи, це нескладно зробити, звернувшись до меню:

 • відкрийте сторінку спільноти;
 • перейдіть до меню (зазвичай правий верхній кут);
 • виберіть «Видалити і покинути групу» (або «Leave group»);
 • надайте підтвердження.

«Видалити і покинути групу»

Коли учасник віддалиться, інші користувачі, що складаються в суспільстві, побачать, що співрозмовник вийшов з групи. Адміністратор, залишаючи співтовариство, видаляє його.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector