Як записати свій голос на комп’ютер

Крім завдань, які ми звикли вирішувати за комп’ютером щодня, періодично виникають не зовсім звичайні. Однією з таких задач є запис звуку на ПК. Мало хто знає, що все це робиться дуже просто і займає всього пару хвилин. У цій статті докладно розглянемо, як записати свій голос на комп’ютер. Давайте розбиратися. Поїхали!

Записати звук на ПК з операційною системою Windows можна двома способами: використовуючи вбудовані засоби системи і за допомогою сторонніх програм.

Мікрофон для ПК

У Windows є спеціальна утиліта, яка називається «Звукозапис». Вона встановлена ​​у всіх версіях операційної системи як в нових, так і в старих. Зрозуміло, ця програма не підійде для вирішення якихось складних завдань, але для домашнього користування її вистачить з головою, наприклад, здійснювати запис, редагувати його, склеювати фрагменти, вставляти музичний супровід, додавати коментарі. Знайти цю програму можна в такий спосіб:

  1. Відкрийте «Пошук» Windows.
  2. У відповідному полі введіть (без лапок) «Звукозапис».
  3. Далі, виберіть однойменний пункт зі списку знайдених варіантів.

Пошук - Звукозапис

Додаток легко знайти в меню Пуск

Зверніть увагу, що якщо на вашому ПК відсутній мікрофон, то утиліта не запуститься. Кожен ноутбук має вбудований мікрофон, а ось власникам стаціонарних комп’ютерів доведеться придбати цей пристрій. Також купувати мікрофон коштує в тому випадку, якщо вас не задовольняє якість вбудованого.

Користуватися утилітою дуже просто. Досить клікнути на кнопку «Почати звукозапис» (Start Recording), щоб програма почала писати звук або мова. Після закінчення натисніть кнопку з квадратом, щоб зупинити процес. Потім збережіть файл. За замовчуванням максимальна тривалість аудіофайлу — хвилина, але не поспішайте засмучуватися, якщо вам не вистачило, то варто завантажити додаток з інтернету.

Існує безліч програм, що дозволяють писати голос. Є як платні — для серйозної роботи зі звуком, так і прості безкоштовні для домашнього користування. Практично всі програми не мають обмежень на тривалість запису і мають різні додатковими настройками звуку, мікшерами і звуковими ефектами які дозволять зробити аудіозапис краще і якісніше. Однак, необхідно розуміти, що без більш-менш якісного мікрофона жодна програма не допоможе вам зробити аудіозапис хорошої якості. Також ви зможете вибирати формат аудіофайлу, що є безсумнівним плюсом, оскільки «.wav» не відрізняється високою якістю. Серед великої кількості подібних додатків варто звернути увагу на наступні:

  • Sony Sound Forge;
  • WaveLab;
  • GoldWave;
  • Audacity.

Інтерфейс програми Audacity

Спробуйте різні варіанти налаштувань в Audacity для досягнення кращого ефекту

Ці додатки мають широкий функціонал і пропонують користувачеві досить значні можливості, проте, підійдуть вони тільки для серйозних цілей. Для домашнього користування ці програми не годяться через свою складність і громіздкість.

Ось таким чином можна самостійно записати голос на комп’ютері. Як ви можете переконатися, це робиться дуже просто і швидко. Вибирайте той спосіб, який є більш оптимальним для вирішення поставлених завдань. Пишіть в коментарях була корисною для вас ця стаття і задавайте будь-які питання, що цікавлять по розглянутій темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector