Як включити підтвердження трейдів в Steam

За кілька років індустрія комп’ютерних ігор набрала немислимі обертів, і на сьогоднішній день існує кілька платформ, які забезпечують поширення ігр та підтримку розробників.

Налаштування підтвердження трейдів

Для швидкого продажу речей на Торговому майданчику необхідно налаштувати підтвердження трейдів.

Найвідомішою на сьогоднішній день платформою є Steam, компанії Valve, вона вже налічує більше 6 000 проектів. Платформа має величезну аудиторію і власний віртуальний ігровий ринок — «Торговий майданчик», де користувачі можуть продавати і купувати віртуальні речі (скіни, колекції).

Так як оборот «Торгової площадки» вже далеко не маленький і, по суті, віртуальні речі мають вагу реальної валюти — була ретельно продумана захист і підтвердження обмінів (покупок, продажів) всередині «Торгової площадки».

Можливість трейда між акаунтами

Для того щоб включити підтвердження трейдів в стім, потрібно перш за все знати, що доступ в «Організації Торгівлі майданчик» і можливість обміну в стім відкриється тільки після вкладення не менше п’яти доларів (5 $). Під словом «вкладення» мається на увазі будь-яка покупка в магазині (тобто потрібно просто купити яку-небудь гру не дешевше п’яти доларів).

УВАГА. Після покупки повинно пройти 30 днів, після чого ми зможемо змінюватися!

Щоб ми могли кидати іншим користувачам запит на обмін (і навпаки), нам необхідно відкрити функцію підтвердження в налаштуваннях клієнта Steam:

  1. Відкриваємо клієнт і у вкладці аккаунта (де ваш нікнейм) заходимо в розділ «Профіль». «Профіль»
  2. Натискаємо кнопку «Редагувати профіль» і проходимо в розділ «Мої налаштування приватності».
  3. У вкладках «Статус профілю» і «Інвентар» включаємо статус «Відкритий». встановити статус
  4. Тепер ми маємо можливість змінюватися речами з іншими гравцями.

Підтвердження обміну Steam

У зв’язку з новими введеннями безпеки акаунтів — після запиту на обмін, його потрібно буде підтвердити через пошту, до якої прив’язаний наш аккаунт (при реєстрації аккаунта Steam ми вказуємо нашу електронну пошту, саме до неї і прив’язується аккаунт). На пошту приходить лист з посиланням на підтвердження, проходимо по цьому посиланню і підтверджуємо. На все це піде 15 днів.

Природно, чекати 15 днів не хочеться! Для цього є другий рівень безпеки процесу — мобільний аутентифікатор Стим (Steam Guard). З його допомогою можна передавати віртуальне майно миттєво, але для цього треба встановити додаток Steam на ваш смартфон, і прив’язати аккаунт до пристрою.

Завантажити додаток можна тут:

Android -https: //play.google.com/store/apps/detailsid=com.valvesoftware.android.steam.community

iOS — https://itunes.apple.com/us/app/steam-mobile/id495369748

Встановлюємо додаток, заходимо під своїм акаунтом, і слідуємо інструкції:

  1. Заходимо у вкладку «Steam guard» в основному меню, натискаємо кнопку «Налаштування». «Steam guard»
  2. Ставимо прапорець на пункт «Отримувати коди Steam Guard на телефон». включити режим
  3. Слідуємо інструкції в додатку, прив’язуємо свій номер телефону до аккаунту.
  4. Після прив’язки аккаунт повинен пропрацювати з активним аутентифікатором 7 днів.

УВАГА. При прив’язці на пристрої обов’язково повинна стояти правильність поточної дати та час, інакше додаток просто не дасть вам прив’язати його!

Після цього кожен обмін можна буде підтвердити в додатку — в меню «Підтвердження». Тепер ми можемо спокійно обмінюватися речами, продавати і купувати їх на «Торговому майданчику», користуватися послугами Steam і насолоджуватися іграми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector