Як відкрити winmail.dat на комп’ютері Winmail.dat: що це за файл і як його відкрити

Документи Winmail.dat часто прикріплюються до електронних листів з розширеним текстом, відправленим з облікових записів Microsoft Outlook, що налаштовані неправильно. Формат в більшості випадків не розпізнаються іншими поштовими програмами, крім Microsoft Outlook. Щоб переглянути вміст документів з цим вкладенням, ви повинні використовувати один з методів цієї статті — змінити налаштування відображення тексту в своєму профілі поштового клієнта. Крім того, ви можете використовувати сторонній онлайн-інструмент для редагування тексту в таких вкладеннях.

Winmail.dat: що це за файл і як його відкрити

Як відкрити вкладення winmail.dat

Як відкрити winmail.dat? Найпростіший спосіб відкриття — завантажити додаткове програмне забезпечення. Одним з кращих виборів буде Winmail.dat Reader. Завантажити програму можна з офіційного сайту.

Вікно програми Winmail.dat Reader

Вікно програми Winmail.dat Reader

Відкривайте, конвертуйте і зберігайте вкладення в прикріплених файлах, відправлених Microsoft Outlook і Exchange. Простий у використанні графічний інтерфейс (без інструменту командного рядка).

Документи Winmail.dat і ATT0001.dat представляють собою закодовану в TNEF інформацію, відправлену Microsoft і Exchange. Користувачі з іншими поштовими клієнтами (наприклад, Mozilla або Lotus Notes) або платформами (наприклад, Android, Apple, iPad або iPhone) не можуть відкрити файли winmail.dat.

Щоб відкрити документ, збережіть прикріплене повідомлення на жорсткому диску, відкрийте додаток для читання і натисніть кнопку «Відкрити winmail.dat», а потім вкажіть раніше збережений в цьому форматі файл.

Ще один додаток — Winmail Opener. Воно має традиційний зовнішній вигляд Windows з спадним меню. Додаток також має всі можливості перетягування Windows, тому легко переміщати текст і вкладення з електронного листа в документ або інше місце. Текст відображається в центральному вікні з рядком прокрутки з вкладеннями на бічній панелі. Це безкоштовний додаток підтримує використання на 13 мовах і має невеликий розмір, тому не займає багато місця і не вимагає значних ресурсів комп’ютера.

Вікно програми Winmail Opener

Вікно програми Winmail Opener

Звідки беруться файли winmail.dat

Microsoft Outlook самостійно створює winmail.dat замість вкладення при спробі відправити електронний лист в RTF або HTML форматі. В такому випадку програми прикріплюють файл до кінця e-mail.

Такий документ містить інформацію про форматування пошти в нечитаною для людей формі. Поштовий клієнт використовує ці дані для коректного форматування формату електронної пошти.

На жаль, Outlook є єдиною утилітою для роботи з електронною поштою, яка використовує функції документа вінмейл. Це означає, що будь-який, хто не використовує Outlook, при отриманні і спробі відкрити електронний лист у форматі HTML або Rich Text, також виявить цей файл.

Як позбутися від winmail.dat назавжди

У Microsoft Outlook є багато можливостей, одна з яких — здатність відправляти електронні листи з використанням різних текстових форматів. Це основна причина створення файлів вінмейл.дат, для відкриття яких можуть знадобитися додаткові програми. Такі документи можуть створювати проблеми для користувачів веб-пошти і поштових клієнтів, таких як Eudora, Gmail, Yahoo і т. Д.

Коли Outlook відправляє відформатовані електронні листи, він в деяких випадках активує розширення тексту TNEF. Однак такий лист відкриється тільки Outlook. В інших програмах електронної пошти все вкладення потрапляють в підтримуваний файл вінмейл.дат.

У поштовому клієнті Thunderbird можна використовувати розширення Lookout для розшифровки повідомлень з вкладеннями TNEF. Скачайте додаток з офіційного магазину Mozilla і встановіть його, а після перезапуску Thunderbird. З цього моменту вкладення TNEF будуть декодовані автоматично, а файли, що містяться в них, будуть відображатися поруч з файлом вінмейл.дат.

Розширення Lookout для Mozilla Thunderbird

Розширення Lookout для Mozilla Thunderbird

Ви також можете змусити Outlook не відправляти повідомлення з використанням вкладеного протоколу TNEF. Натисніть «Інструменти» — Параметри і перейдіть на вкладку «Формат пошти». Встановіть параметр «HTML» або «Звичайний текст» в списку «Формат списку надісланих повідомлень».

Готово! Тепер ваші повідомлення електронної пошти більше не будуть містити такі файли, а одержувачі зможуть переглядати їх в повному обсязі і без проблем.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector