Як розблокувати аккаунт в Інстаграме

Як відомо, розробники соціальної мережі Instagram багато роблять для того, щоб ця популярна мережа була чистою та безпечною. Серед інструментів досягнення зазначеної мети присутні спеціальні алгоритми, що дозволяють ідентифікувати порушників правил і банити їх. Таким чином, перейшовши одного разу в свій аккаунт, ми можемо раптово зіткнутися з неприємним повідомленням про нашу блокування. Що ж робити в ситуації, що виникла? Нижче розберемо, як вчинити при отриманні такого повідомлення. І яким чином розблокувати наш аккаунт у соціальній мережі Інстаграм.

Види блокувань в Інстаграм

У соціальній мережі Instagram існують три основних види блокувань.

Види блокувань: Пояснення:
Постійна блокування.Назва говорить сама за себе, аккаунт заблокований назавжди за передбачувані порушення умов використання Інстаграм (TOU). У багатьох випадках такий аккаунт важко повернути. Особливо якщо у вас немає вагомих доказів вашої невинності.
Тимчасове блокування.Такий тип носить тимчасовий характер, і заблокована обліковий запис може бути легко відновлена. Зазвичай під такий вид блокування потрапляє сайтів із підозрілою активністю, а також спам. Зазвичай Instagram автоматично знімає такий бан протягом наступних 24 годин.
Обмежено-тимчасове блокування.При цьому ви ще можете користуватися Інстаграм, але вам заборонено виконувати будь-які види дій. Наприклад, ви підписалися на велику кількість людей за короткий період часу, і вам буде заборонено фолловить людей. Або ви лайкнули безліч картинок за короткий період часу, і вам буде заблокована можливість лайкать картинки.

Тимчасово-обмежена блокування в Інстаграм
Під час такого блокування вам буде заборонено виконувати певні види дій в Інстаграм

З другим і третім видом бана все досить просто, і через якийсь час функціональність вашого облікового запису буде відновлена. А ось з постійною блокуванням все дещо складніше. Але вихід є. Давайте розберемося, як можна відновити доступ до вашої сторінці в Інстаграм.

Розблокувати акаунт Інстаграм
Розбираємося, як розблокувати аккаунт в Інстаграм

Це корисно знати: як з F3 зробити анонімні питання в Інстаграме.

Яким чином розблокувати постійний бан в Instagram

В один прекрасний день ви намагаєтеся виконати свій звичайний вхід в Instagram, де вас зустрічає неприємне повідомлення. У ньому вказується, що ваш обліковий запис закритий за порушення умов. І пропонується дізнатися, як повернути його, натиснувши на «Детальніше».

Повідомлення про блокування в Інстаграм
Повідомлення про блокування в Інстаграм виглядає наступним чином

Ну що ж, скористаємося згаданим пропозицією, і виконаємо наступне:

 1. Натисніть на «Детальніше»;
 2. На сторінці, натисніть на відображений блакитним кольором повідомлення «Якщо ви вважаєте, що сталася помилка — повідомте нам»;
  Повідомте про проблему
  Натисніть на «Повідомте нам про це»
 3. Вас перекинуть на сторінку «Мій аккаунт активовано»;
 4. Інстаграм запитає вас, чи використовуєте ви аккаунт для представлення компанії, продукту або сервісу. Радимо вибрати «Ні», так як при позитивній відповіді домогтися деблокування аккаунта буде складніше;
 5. Далі система запропонує вам заповнити анкету, де необхідно вказати свої справжні ім’я та прізвище, ваш логін до заблокованого аккаунту, е-мейл (до якого прив’язаний ваш профіль в Instagram), і країну вашого перебування. Внизу тисніть на «Відправити»;
  Дані про акаунт
  Дані про акаунт в Інстаграм
 6. На пошту вам прийде лист, в якому вам запропонують відправити лист-відповідь, прикріпивши до нього фото. На якому ви тримаєте листок з написаним від руки кодом з прийшов від Інстаграм листи.
  Лист від Інстаграм
  На пошту вам прийде відповідний лист від Інстаграм

  Після коду повинні бути вказані ваші ім’я та прізвище, а також ім’я користувача. Фото повинно відображати ваше обличчя і вашу руку, що тримає лист. Лист повинен бути прикріплений до відповіді в форматі «JPEG»;

  що підтверджує фото
  Виглядає це приблизно так

 7. Надішліть листа c відповідним вкладенням на зворотну адресу.
  Лист із вкладенням
  Надішліть листа з відповідним вкладенням на зворотну адресу
 8. Техпідтримка Instagram порівняє фотографію, яку ви надішлете, з тим, що є у вас в профілі, і відновить ваш аккаунт протягом доби. Але бувають випадки, що розблокування сторінки було необхідно чекати до двох тижнів. Принаймні, такий термін для відповіді зазначений як максимальний.
  аккаунт Інстаграм
  Через деякий час ваш аккаунт буде заблокований

Що робити, якщо аккаунт закритий тимчасово

Якщо вас тимчасово заблокували, рекомендуємо почекати 24-28 годин. Зазвичай після закінчення цього часу ваш профіль в Instagram буде розблоковано.

Даний вид бана зазвичай виконується на основі призначеного для користувача IP-адреси. Ви можете спробувати змінити ваш IP через проксі-сервер, або просто підключившись до іншої, не стандартної для вас, точці Wi-FI. Якщо вдасться зайти в аккаунт — прекрасно. Якщо немає, залишається дочекатися часу зняття бана.

Змінити IP через проксі
Спробуйте змінити ваш IP через проксі

Якщо ви до цього використання різні автоматичні інструменти рівня автофолловінга або автолайка, тоді рекомендуємо поміняти свій пароль. Щоб у цих інструментів не було доступу до вашого профілю.

Автолайк
Відмовтеся від автолайка і інших аналогічних інструментів

Також варто поки згорнути свою рекламну або інші види маркетингової активності (якщо ви ними займалися раніше), щоб уникнути повторного бана в соціальній мережі.

ні рекламі
Тимчасово відмовтеся від реклами в Інстаграм

Крім того, можна спробувати видалити, а потім встановити наново додаток Instagram. Це може допомогти зняти блокування з облікового запису.

Це цікаво: як в Інстаграм зробити темну тему.

висновок

Вище ми розглянули способи, що дозволяють розблокувати ваш аккаунт в додатку Інстаграм. Залежно від ступеня бана буде необхідно зробити кроки, описані нами вище. При цьому гарантувати ефективність деблокування ми не можемо. Так як все залежить від ступеня вчиненого вами порушення правил соціальної мережі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector