Як працює Get Contact

Мобільний додаток Get Contact було розроблено американською групою GetContact LLP в минулому році і практично відразу стало популярно, завдяки своїй функції. Вона полягає в тому, що при вході в додаток ви можете переглядати як ви записані в контактах інших людей. Але перш, ніж вам буде доступний список, ви повинні будете відкрити доступ до своїх особистих даних на телефоні. Далі в статті ми розглянемо детальніше, як працює додаток Get Contact.

Як працює Get Contact

Робота програми GetContact

Розбираємо функціонування Get Contact

Спочатку додаток розроблялося для тих випадків, коли номера абонента, якого ви викликаєте немає в адресній книзі телефону і програма надає вам його, в тому числі і фото контактів. Програма Get Contact також захищає вас від маркетингових дзвінків і спаму, блокуючи їх.

Ознайомимося з більш докладним списком можливостей додатка Get Contact:

 1. Інформація про людину, якій ви телефонуєте з’являється відразу на вашому екрані.
 2. Блокування різного роду спаму, рекламних дзвінків і ін.
 3. Можливість пошуку різних номерів та імен.
 4. Функція, яка дає можливість блокувати номера зі списку контактів.
 5. Отримання інформації з історії вашого пристрою, визначення кому належить контакт.

Додаток Get Contact вже працює на смартфонах від 1 до 5 млн користувачів тільки в Play Market від Google. Додаток продовжує набирати зацікавлену аудиторію. Потрібно сказати для тих, хто не дуже розбирається в подібних програмах, що якщо людина не має аккаунт в додатку Get Contact, то і дані з його телефону ви ніяк не отримаєте. Завантажуючи додаток на свій смартфон, і погоджуючись з правилами сервісу ви, таким чином, є підтвердженням Вашої згоди на надання своїх даних сервісу, в тому числі і третім особам.

Додаток влаштовано таким чином, що можна дізнатися тільки своє ім’я в чужій контактній книзі телефону, але власника книги визначити не вийти. Якщо ви зацікавлені цим додатком і хотіли б спробувати використовувати на своєму пристрої, то для роботи в Get Contact вам потрібно звільнити близько 50 Мб пам’яті на флешці або пам’яті телефону, а також мати пристрій з Android не нижче 4 версії, iPhone — не нижче 9.3.

Скандальна ситуація, пов’язана з додатком

Функціонування додатки викликало багато скандальних моментів, які виникли з різними людьми з різних верств суспільства. Адже коли розкриваються особисті дані людини великому колу людей, таких ситуацій уникнути досить складно. На одному з азербайджанських сайтів жінка розповіла в коментарях свою історію, як викрила чоловіка у зраді. Це сталося за допомогою додатка Get Contact. Коду дівчина перевірила контакти чоловіка, виявилося, що у одного з його контактів, дівчата, він був підписаний жіночим ім’ям.

перейменований контакт

Перейменований контакт чоловіки

Дівчина зробила висновки, що чоловік має заміжню коханку на стороні, яка приховує зв’язок з чоловіком від свого чоловіка і підписує його жіночим ім’ям. Ці та інші факти послужили причинами для блокування програми в Азербайджані і Казахстані. Завдяки своїм функціям додаток вже має безліч негативних відгуків у багатьох Інтернет-виданнях і форумах. Люди розповідають самі різні історії — курйозні, сумні, пов’язані з Get Contact.

Чоловік, який був сильно стурбований з приводу свого зайвої ваги, з досадою виявив після установки цього додатка, що підписаний у одного зі своїх співробітників в телефонній книжці під ім’ям 116 кг. Таких випадку досить багато, поширення особистої інформації майже завжди зачіпає почуття людей, створюючи неприємні ситуації.

Як видалити свій номер з бази Get Contact

Якщо ви встигли розглянути додаток Get Contact з усіх боків, в тому числі і з негативною, розробники дають нам можливість видалити додаток з телефону. А також всі дані, надані цим додатком, яка знаходиться на серверах Get Contact.

 1. Видаліть всі дані з програми Get Contact, повністю аккаунт і потім видаліть цю програму з вашого смартфона.
  Видалити аккаунт Get Contact

   Пункт «Видалити аккаунт» в додатку Get Contact
 2. Після цього відкрийте сторінку https://www.getcontact.com/en/unlist. Можна використовувати персональний комп’ютер, ноутбук або планшет.
  Сторінка сайту Get Contact

   Сторінка видалення даних з бази Get Contact
 3. Виберіть зі списку країн свою і введіть номер вашого телефону. Поставте галочку на капчі і натисніть під нею кнопку «Unlist».
 4. Після цього вам повинно прийти SMS-повідомлення з кодом на номер, який ви ввели в форму. Код потрібно ввести на сайті, після цього почнеться видалення всіх ваших даних з баз сервісу Get Contact.

Процес видалення ваших даних з системи може зайняти до 24 годин, як стверджують розробники. Найчастіше процес займає близько 3-4 годин. Розробники також попереджають тих, хто не знає, як працює Get Contact. Якщо ви вирішите повторно увійти в додаток і створите новий акаунт, ваші дані знову потраплять в базу, з якої їх потрібно буде видаляти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector