Як отримати гру в стім безкоштовно

Ігрова платформа Steam завоювала популярність по всьому світу, в тому числі і тому, що пропонує широкий асортимент ігор, які можна завантажити через власний магазин. Отримана таким чином гра інтегрується в сервіс, і ви можете використовувати всі його функції, які недоступні, якщо ви просто граєте у себе на комп’ютері. Стим — це можливість відчути себе частиною ігрового світу, спілкуватися і змагатися в віртуальному просторі.

Як отримати гру в стім безкоштовно

З огляду на, що захоплений геймер в середньому проходить сюжет за кілька днів, багатьох цікавить, як отримати гру в стім безкоштовно. Звичайно, сервіс пропонує установку сторонніх ігор. Але лише тих, які ви купили. Якщо ви скачаєте з торрента піратську версію, то додати її не вийде. Стим — це система легального контента. Точно так же, якщо ви навіть і проведете якісь маніпуляції з ключами, рано чи пізно вас може наздогнати бан. Але тим не менше є кілька можливостей, як безкоштовно отримати гру в Steam.

легальні варіанти

Розглянемо, як без порушення закону отримати цікаву гру в сервісі Стим абсолютно безкоштовно. У кожного варіанту є свої мінуси і не всі повсюдно доступні. Не забувайте, що це комерційний проект, над яким працює пристойна група розробників по всьому світу. І будь-яке безкоштовне пропозицію таїть в собі якусь корисливу мету. Тому не варто попадатися на яскраві посилання в інтернеті про неймовірні можливості безкоштовно пограти в новітні видання. Ось найпростіші способи, як отримати будь-яку гру в Steam безкоштовно:

 1. Перше, до чого варто звернутися, це доступні всім free to play гри. Вони пропонуються в самій програмі до безкоштовного встановлення. Звичайно, вони не такі яскраві і цікаві, але все ж знаходять своїх гравців. Багато з них намагаються витримувати конкуренцію, розробляючи захоплюючий сюжет, пропонуючи цікаве управління і незвичайне залучення в процес. Як правило, такі проекти існують за рахунок реклами і доната. Тобто деякі ігри не зовсім безкоштовні, а вимагають грошових вливань в процесі проходження місій, щоб прискорити якісь дії або отримати переваги.

  Безкоштовні гри в стім

  Безкоштовні гри в стім

 2. Тестування нових програм. Буває, що розробники залучають користувачів для тесту будь-якого нового видання. Іноді умовою участі є написання відкликання. Іноді просто тестова версія стає загальнодоступною, і всі бажаючі можуть в неї пограти. Протягом цього часу компанія перевіряє працездатність різних функцій, тобто, простіше кажучи, здійснює обкатку на практиці. Після того як всі дані отримані і помилки виправлені, гра стає платною. Подібні заходи, як правило, проходять всередині ігрового співтовариства.
 3. Безкоштовні вихідні. В Steam дуже часто проводять таку акцію, коли можна пограти реально в дуже хорошу і дорогу гру безкоштовно. Тільки з обмеженням за часом. Просто слідкуйте за новинами. Вам буде виданий безкоштовний ключ, який зазвичай діє від одного до декількох днів. При цьому функціонал гри абсолютно не обмежений. Як правило, за цей час повністю пройти всі місії не встигаєш, тому виникає спокуса придбати платний ключ. Звичайно, якщо гра дійсно цікава.

  Установка безкоштовних ігор в стім

  Установка безкоштовних ігор в стім

 4. Конкурси та розіграші. Мова йде про акції в соціальних мережах, коли розігрується якийсь легальний ліцензійний ключ. У найпростішому випадку досить вступити в групу і зробити репост. Далі, проводиться розіграш, і за допомогою зазначеного в умовах застосування і визначається щасливчик, який одержує свій виграш. Іноді до учасників висуваються певні вимоги, наприклад, наявність реального фото в акаунті, або відсутність великої кількості рекламних записів на сторінці.

У разі конкурсу необхідно виконати якесь завдання, яке буде оцінено організаторами або користувачами. Це може бути написання огляду або публікація відео ігрової тематики. Метою таких заходів зазвичай є розкрутка спільноти для подальшого заробітку.

 1. Доповнення при покупці. Наприклад, якщо ви купили якусь гру, то вам може бути надана додаткова безкоштовно. Або, що відбувається частіше, так званий гостьовий пропуск. Він дає право деякий час пограти в якесь видання. Зазвичай цей час від 10 днів до місяця.
 2. Аукціони. Є ряд сайтів, де можна зробити ставку і виграти ключ до якоїсь популярної гри. Наприклад, https://www.steamgifts.com. На сайті є докладні інструкції, авторизація відбувається через акаунт Стим.

  Завантаження безкоштовної гри в Steam

  Завантаження безкоштовної гри в Steam

 3. Акції від розробників. Іноді відомі виробники ігор проводять акції для певної категорії користувачів. Наприклад, для власників відеокарт зазначеної марки стає доступним повноцінний безкоштовний ключ. Звичайно, такі заходи проводяться не часто, але якщо вам пощастить встигнути дізнатися і взяти участь, то ви станете власником гарної гри без будь-яких додаткових витрат.
 4. Альтернативні магазини. Це не безкоштовний спосіб, але можливість заощадити на покупці. Є багато офіційних рітейлерів, які скуповують ключі у розробників дешево оптом і мають можливість дати більш низьку ціну, ніж офіційний магазин Steam.

Як видно, отримати хорошу дорогу гру безкоштовно не так вже й легко. Але тим не менш періодично такі можливості виникають, так що стежте за новинами ігрового співтовариства.

сумнівні способи

Оскільки всі ми виросли в епоху піратства, то не можемо не пускають можливостей отримати будь-яку гру в Steam безкоштовно. Ще на початку 90-х, коли стали з’являтися перші іноземні фільми, ніхто і не думав купувати якісь ліцензійні версії. Те ж саме стосувалося музики, ігор і комп’ютерних програм. І навіть зараз наш менталітет змушує шукати шляхи обходу захисту контенту. Але варто відразу сказати, що платформа Steam не підходить для цього. Це якісний ігровий сервіс, а за якість все-таки потрібно платити.

Проте, розглянемо кілька випадків, коли нам пропонується платний контент безкоштовно або дуже дешево:

 1. Рулетки. Це сайти, де розігруються рандомний ключі. Рандомний ключ — це ключ до будь-якої випадкової грі Стим, але ви не знаєте, до якої. А зрозуміти це зможете тільки при активації в стім. На таких сайтах вам пропонують заплатити від 25 до 100 рублів за можливість взяти участь у віртуальному розіграші та отримати ключ до гри вартістю аж до 1000 рублів. На практиці це все створено для заробітку грошей організаторами, як і в більшості ігрових автоматів. Ви, звичайно, виграєте ключ, але, швидше за все, він буде від непопулярної гри вартістю 30-50 рублів. Крім того, якщо виберете кілька рандомних ключів, то вони запросто можуть виявитися від однієї і тієї ж гри.
 2. Ключі за виконання завдань. Безліч сайтів і форумів пропонують безкоштовні ключі за реєстрацію і виконання певних дій. Є навіть програми для Android для таких цілей. Але, як і в першому випадку, все, що ви виграєте, це непопулярні дешеві видання, які нікому не цікаві. Зате в результаті можете отримати, як найлегше, спам і постійні рекламні повідомлення, а в гіршому випадку — злом аккаунта і зараження вірусами.
 3. Зломщики і патчі. Способи, що мають на увазі установку мікропрограм, що дозволяють обходити захист стим і реєструвати повторні і інші «ліві» ключі до ігор.

Всі подібні способи загрожують безпеці комп’ютера, а деякі можуть привести до бану в Steam і втрати аккаунта. Тому подумайте, чи варто економія на покупці можливих наслідків. Тим більше що ціни на російському ринку досить доступні в порівнянні з європейськими. Слідкуйте за новинами ігрового співтовариства про легальні безкоштовних роздачах ігр та промо заходах. Пишіть в коментарях, які способи отримання ігор в стім вам відомі, і як можна заощадити, використовуючи цю ігрову платформу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector