Як конвертувати файл з M4A в MP3

Формат M4A, в основному, розглядається як наступник MP3, тому що він має ті ж функції, але, в порівнянні з MP3, файли M4A містять стислі звукові доріжки з однаковим бітрейтом і меншим розміром файлу. Файли M4A мають 128 кбіт / с, 192 кбіт / с або 256 кбіт / с стерео бітрейта (бітрейт визначає обсяг передачі даних за певний період часу в цифровій мережі). Базова одиниця виміру — кбіт / с і Мбіт / с, що відповідно означає: кілобіт в секунду і мегабіт в секунду.

Як конвертувати файл з M4A в MP3

Як виконати конвертацію M4A файлу в MP3.

Незалежно від використовуваного пристрою, більш високе значення означає більш високу швидкість. Наприклад, якщо ви знайомі з музичним декодуванням, ви, ймовірно, знаєте, що рекомендована швидкість становить 192 кбіт / с, тому що вона забезпечує відмінну якість в поєднанні з невеликим розміром файлу. З очевидних причин файли M4A зі стисненням ALAC забезпечують найвищу якість, оскільки елементи вихідного звукового сигналу не втрачаються. Навіть з файлами M4A, розкодувати за втратами в AAC, тести показують, що вони як і раніше забезпечують кращу якість, ніж MP3, закодовані з одним і тим же бітрейтом, особливо зі швидкістю, що дорівнює або менший 128 кбіт / с.

Розмір і якість файлу безпосередньо пов’язані з бітрейтом. У міру збільшення бітрейта якість звуку поліпшується і розмір файлу збільшується. Наприклад, для досягнення такого ж рівня якості файл MP3 повинен бути закодований зі швидкістю 192 кбіт / с, а пісня M4A вимагає бітрейта всього 128 Кбіт / с, що також призведе до меншого розміру файлу. Формат MP3 все ще використовується в музичній індустрії. Його підтримують практично всі пристрої і програми. M4A обмежені тільки такими пристроями, як iPod (і інші пристрої Apple), сервісами iTunes і персональними комп’ютерами.

Як конвертувати m4a в mp3

M4A, або аудіо-шар MPEG-4, є розширенням файлу, яке зберігає тільки аудіодоріжку. Файли в цьому форматі характеризуються більш високою якістю звуку, ніж MP3, і часто використовуються на таких пристроях, як iPhone або iPod. Серед програм, що підтримують цей формат, знаходяться Windows Media Player, Quicktime, iTunes і Popcorn Roxio, Toast і Creator. Навіщо і як можна переформатувати М4А в мр3? Перетворення музики з M4A в MP3 особливо потрібно, якщо ви хочете відкрити файл на пристрої, який не підтримує формат M4A. Формат MP3 — це стандартний аудіоформат, який розпізнається практично всіма типами пристроїв і аудіоплеєрів.

Freemake Video Converter

Це мультимедійний конвертер, який надається безкоштовно. Його особливістю є підтримка більш 200 форматів (не тільки відео, але і аудіо-та графічних файлів). Ще одна цікава особливість — можливість прямої конвертації з М4А в мр3, а також відеоматеріалів в інтернеті: інструмент працює з більш ніж 40 популярними веб-сайтами, які дозволяють публікувати відеофайли. У цій групі не могли бути відсутні такі гіганти, як YouTube, Facebook, Dailymotion або Vimeo. Оброблені файли можуть бути легко перетворені в формат, прийнятний для будь-якого портативного пристрою від Apple або смартфона, що працює під управлінням Android. Програма також підтримує портативні консолі Sony PSP. Також можливо перетворити матеріал безпосередньо в відтворену версію в консолі PlayStation 2/3 або Xbox. Вибір цільового формату або платформи дуже простий і зводиться до клацання одного із значків, видимих ​​в нижній частині вікна. Вдале поєднання простоти і можливостей!

Відеофайли з фільмами і текстовими файлами, які супроводжують їх як субтитри, є досить популярною формою зберігання цифрового відео. Freemake Video Converter знає, як розпізнати файл з субтитрами для даного фільму (підтримує файли в наступних форматах: SRT, SST, ASS), а потім об’єднати їх в один результуючий відеофайл, щоб субтитри також відображалися на пристроях, які не можуть розпізнати і відобразити окремі текстові файли.

Freemake Video Converter

Деякі скаржаться на стабільність редактора відео Freemake. Ми не помітили, що програма була нестабільною, але варто пам’ятати, що підтримка CUDA і DXVA була реалізована експериментально: ця частина коду все ще знаходиться в бета-версії. Людям, зацікавленим, наприклад, у видаленні з вихідного відеофайлу реклами, можна використовувати вбудований дуже простий у використанні редактор відео. Є функція прямого копіювання музики і фотографій на сайт YouTube. Зрозуміло, як і личить мультимедійного «Харвестер», він не міг упустити функцію створення слайд-шоу і візуалізації під час відтворення музики.

Стандартні механізми редагування медіа надають опції для зміни параметрів перетворення, в тому числі можливості вибору кодеків (незалежно для кожної відео доріжки і аудіо матеріалу), щоб визначити розмір кадру, дозвіл, дисплей і бітрейт потоків (також незалежно один від одного для аудіо та відео) , які можуть бути постійними (CBR) або змінними (VBR). Щоб змінити формат аудіо з М4А на мр3, в головному вікні програми натисніть кнопку «Відкрити» та виберіть необхідні треки. Потім в нижній частині програми натисніть кнопку «В МР3», встановіть параметри конвертації (бітрейт і шлях до збереженому файлу) і дочекайтеся закінчення процедури.

Movavi Video Converter

Насолоджуйтесь усіма форматами файлів! У програмі використовуються більше 180 розширень і кодеків: DVD, HD відео, QuickTime, Flash, HTML5, AVCHD, AVI, MP4, MOV, FLV, MPEG, 3GP, 3GPP, MKV, M4V, VRO, WMV, VOB, DAT, MPG, IFO, M2T, і т.д. Ваш плеєр не може читати деякі музичні файли і подкасти? Тепер може! Використовуйте вбудовані параметри редагування: обертайте, додавайте водяний знак, застосовуйте фільтр, покращуйте якість і т. Д. Публікуйте ефект своєї роботи на Facebook і YouTube. Створюйте веб-сайти і публікуйте свої відео. Завдяки Movavi ви створите відео з кодом HTML, що дозволяє додати його в свій блог або на веб-сайт. При конвертації або записи фільму на DVD можна додати субтитри в популярних шрифтах. Використовуйте вікно попереднього перегляду, щоб миттєво оцінити ефект після перетворення. Автоматично конвертуйте відеофайли після їх завантаження в каталог Watch. Що зберігаються там файли будуть декодовані автоматично.

Movavi Video Converter

Графічний процесор в технології NVIDIA CUDA дозволяє в 8 разів швидше конвертувати файли. Конвертуйте файли в декількох кліків завдяки оптимізованому інтерфейсу multi-touch для використання на планшеті з Windows або ноутбуці з сенсорною панеллю. Завдяки використанню кодеків Intel HW і мікропроцесорів Intel Ivy Bridge досягається в 2 рази швидша конвертація. Перевести файл з М4А в мр3 в програмі також просто, як і в Freemake Video Converter. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс не дозволить вам зробити помилку або «застопоритися» на одному місці. Для початку відкрийте свій аудіо файл. Для цього натисніть кнопку «Відкрити» в лівому верхньому кутку програми. Потім перейдіть на вкладку «Аудіо» і виберіть «в мр3». Далі необхідно вказати папку для збереження, натиснути «Старт» і дочекатися, поки програма зробить з формату М4А мр3.

Free M4A To MP3 Converter

Free M4A To MP3 Converter — невелика, проста у використанні програма для перетворення аудіофайлів. Додаток дозволяє конвертувати між форматами:

  • .AAC в .MP3;
  • .M4a в .MP3;
  • .M4b в .MP3;
  • .AAC в .WAV;
  • .M4a в .WAV.

Free M4A To MP3 Converter

Софт має чіткий інтерфейс, який робить його роботу інтуїтивно зрозумілою і зводиться до кількох клацань. Для перетворення аудіо з М4А в МР3 необхідно виконати всього кілька кроків:

  1. У лівому верхньому кутку програми натисніть на кнопку «Додати файли» та знайдіть вашу музику в форматі М4А.
  2. Вкажіть папку для збереження нових файлів (можна вибрати ту ж або нову).
  3. Встановіть формат вихідного файлу (МР3).
  4. У правому верхньому куті натисніть кнопку «Конвертувати» і дочекайтеся закінчення операції. Готово!

Формат М4А тільки знаходить свою популярність, що можна віднести на рахунок зниження «вагою» і великим бітрейтом, ніж в МР3. Тому більшість користувачів все частіше занурюються в мережу в пошуку софта, який допоможе швидко, якісно, ​​а головне — безкоштовно, конвертувати свою музику з М4А в МР3.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector