Як дізнатися свій номер? На Водафон, Київстар, LIfecell

мій номер
Незрозуміло чому, але це питання досить часто задається. Хоча номер телефону (особливо свій) бажано пам’ятати. Та й для того щоб дізнатися можна просто зателефонувати з одного номера на інший. Але бувають випадки, коли і в пам’яті сім карти номер не відповідає дійсності, або його взагалі там немає. Це може відбуватися з різних причин, але зараз розмова не про це. А про те, що всі оператори мобільного зв’язку (Київстар, Водафон, LIfecell) ввели додаткову послугу під назвою «Мій номер».

Суть послуги Мій номер

Сенс даної послуги в принципі зрозумілий з назви. За допомогою цієї послуги ви можете дізнатися свій номер без грошей на рахунку, без здійснення дзвінків, а для цього достатньо набрати один єдиний USSD запит.

Як дізнатися свій номер?

Запит виду — * 161 #

І що найважливіше — даний запит підходить для будь-якого оператора, як МТС, Водафон, Лайфсел, Київстар. Після відправки запити ви отримаєте Push повідомлення з вашим номером у міжнародному форматі.

Ця функція також буде корисна для тих, хто купує б / у гарний номер з рук. Тому як вірити номеру записаного в пам’ять сім карти — не можна. А за допомогою запиту ви за 2 секунди дізнаєтеся номер який купуєте.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector