Інтернет пакет київстар 1 гігібайт (1000 мб) — безкоштовно. Акція?

1000 мегабайт інтернет пакет київстар безкоштовно
Продовжуючи тему про спеціальні тарифних планах варто згадати ще й про схожих пропозиціях від мобільних операторів. Суть таких пропозицій зводиться до того, що вам нав’язують послугу (безкоштовно або дуже дешево), щоб ви надалі продовжували її оплачувати. До речі сказати, в силу того, що нам доводиться відстежувати зміни в різних тарифних планах, то такі пропозиції не рідкість і іноді трапляються досить цікаві.

І ось буквально 25 листопада компанія Київстар запропонувала підключити пакет в розмірі одного гігабайта інтернету + безліміт на соціальну мережі FB — все це безкоштовно. Основна фішка в тому, що підключення пакета ні до чого не зобов’язує.

Як отримати безкоштовно 1 гігабайт трафіку від Київстар

Варто попередити, що не завжди такі пропозиції можна підключити будь-якому користувачеві. Іноді скористатися акційними хвилинами і мегабайтами можна тільки після того як доведеться СМС повідомлення, а іноді їм може скористатися кожен.

Для підключення компанія Київстар пропонує відправити смс з текстом 18 на номер 477 — вартість смс — не тарифікується.

Як перевірити залишок акційних мегабайт

Для перевірки скористайтеся запитом * 267 * 0 #

p.s. Якщо у вас вийшло підключити цю послугу напишіть про це в коментарях, якщо ж Вам прийшла схожа смс з пропозицією поділіться і цією інформацією.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector