Гугл Перекладач з російської на казахський

У багатьох росіян є родичі в Казахстані, ділові партнери або просто друзі. Отримавши запрошення відвідати цю країну, ми можемо зніяковіти, адже казахської мови росіяни зазвичай не знають. В цьому і подібних випадках вам допоможе мобільний Google Translator, що встановлюється на наш смартфон і перетворює останній в зручний інструмент спілкування. У цьому матеріалі ми детально розберемо, що вміє додаток Гугл Перекладач, як перекладає з російської на казахський. А також які його функціональні можливості.

Особливості розвитку Гугл Перекладача

Google Transkator — один з найпопулярніших сервісів для мобільного перекладу. Щодня його можливостями користуються близько 500 мільйонів людей, яким перекладач надає широкі можливості для здійснення машинного перекладу. Перекладач існує у вигляді веб-сервісу, додатки для ОС Андроїд і iOS, в вигляді API, розширення для веб-браузерів і інших модифікаціях.

Гугл перекладач
Гугл Перекладач — один з найпотужніших стаціонарних і мобільних перекладачів

Перекладач був запущений в 2006 році в якості статистичного машинного перекладу, і довгий час використовувався як основний інструмент машинного перекладу в ООН і Європейському Парламенті. З розвитком технологій сервіс істотно розширив свій функціонал, включивши в листопаді 2016 роки можливості самонавчання за допомогою алгоритмів нейронних мереж. А також розуміти казахський і багато інших мов.

Гугл Перекладач ООН
Гугл Перекладач довгий час використовувався в роботі ООН

Основні функції Google Translator

Як ми вже відзначали вище, функціонал перекладача не стоїть на місці, і постійно поповнюється наймодернішими новаціями.

Оскільки нас цікавить мобільна реалізація перекладача, то на даний момент вона вміє наступне:

Можливості: Пояснення:
Текстовий переклад на більш ніж сотню мов.Необхідно підключення до мережі.
Переклад без підключення до Інтернету.В цьому випадку бази потрібної мови (в нашому випадку казахського) завантажуються в пам’ять телефону. У режимі офлайн нині доступна підтримка близько 60 мов.
Розпізнавання тексту з камери.Можливості програми дозволяють навести камеру телефону на потрібну фразу українською (або будь-якому іншому мовою), і отримати необхідний варіант перекладу; Підтримується близько 38 мов.
Переклад з фотографії (зображення).Дозволяє завантажувати фото (або інше зображення) з пам’яті вашого телефону і переводити його таким чином.
Переклад бесіди в режимі real-time.Підтримка більше 30 мов.
Мануальний введення тексту.Пишіть текст і символи на екрані пальцем (стилусом) — вони будуть розпізнані та переведені.
Записи фраз.Зберігайте перекладені слова і фрази в вашому перекладача для їх подальшого використання.

Читайте також: Перекладач Яндекса з російської на казахський онлайн.

Яким чином використовувати перекладач з російської мови на казахський

При запуску Гугл Перекладач нас зустрічає простий і зручний призначений для користувача інтерфейс, що пропонує вибрати початковий і кінцевий мову для перекладу, і здійснити переклад потрібного тексту.

початковий екран
Початковий екран Гугл Перекладач

Також внизу розташовані три основні вкладки, що мають наступний функціонал:

 • Кнопка із зображенням фотоапарата. Дозволяє перекладати написи з російської на казахський (а також інші мови), що називається, «на ходу». При переході в даний режим і натисканням кнопки з зображенням картинки ви отримати можливість завантажити для перекладу потрібне зображення;
 • Кнопка із зображенням мікрофона. Даний режим використовується для голосового спілкування між двома людьми;
 • Кнопка із зображенням змійки. Використовується для малювання пальцем (стилусом) потрібного тексту на екрані з його подальшим розпізнаванням і перекладом.

Крім зазначених базових вкладок в меню ви можете тапнуть на кнопку з трьома вертикальними лініями, і вам стануть доступні наступні можливості:

 • «Розмовник» — дозволяє зберігати переклад потрібних вам слів. Доступна синхронізація розмовника з іншими вашими пристроями;
  функція розмовника
  Додаток має функцію розмовника
 • «Переклад SMS» — програма переведе смс, отримані від телефонного оператора в Казахстані. Дуже зручно при поїздках в чужій країні;
 • «Видалити історію» — видаляє історію перекладів;
 • «Налаштування» — дозволяє налаштувати програму під себе, включаючи особливості голосового введення, мови миттєвого перекладу та інше;
 • «Довідка / відгук» — дозволяє отримати довідку або залишити відгук про роботу програми.
  вікно налаштувань
  Вікно налаштувань програми

Інструкція по розпізнаванню тексту через Гугл

Для виконання перекладу з російської на казахський вам необхідно запустити ваш Google Перекладач, вибрати зверху базова мова і кінцевий.

Подальший перебіг подій залежатимуть від того, який варіант перекладу ви віддасте перевагу:

 1. Текстовий переклад з російської на казахський — вводите текст зверху в початковому вікні програми, і нижче автоматично відображатиметься переклад;
  Переводите з російської на казахський
  Переводите з російської на казахський з гугл перекладачем
 2. Переклад з фото — Тапа на кнопку із зображенням камери і насолоджуйтеся функціоналом перекладача,
 3. Голосовий переклад з російської на казахський — допоможе кнопка з піктограмою мікрофона;
 4. Мануальний введення тексту — допоможе кнопка-змійка.

Веб-версія для перекладу з російської на казахський онлайн

Якщо функціонал мобільного Гугл Перекладача вас не влаштував, ви можете звернутися до веб-версії Google. Її функціонал дозволяє переводити онлайн текст і документи, отримуючи практично відразу результат непоганої якості. Підтримується текст розміром до 5 тисяч символів.

Зробіть наступне:

 1. Виконайте вхід на translate.google.com;
 2. Виберіть потрібні мови для здійснення переказу;
 3. Зліва введіть текст для перекладу;
  переводите онлайн
  Переводите з російської на казахський онлайн
 4. Справа отримаєте необхідний результат.

Альтернативні мобільні перекладачі

Крім Гугл Перекладача з російської на казахський ми також рекомендуємо придивитися для таких програм:

 • «Яндекс.перекладач» (для Андроїд, iOS) — відмінна альтернатива від вітчизняних розробників. Підтримує більше дев’яносто мов в режимі онлайн, в тому числі потрібний нам казахський. Вміє перекладати з фото, виконує голосовий переклад, переводить цілі сайти прямо в додатку і багато іншого;
  Яндекс перекладач
  Яндекс.перекладач знає більше 90 мов
 • «Microsoft Translator» (для Андроїд, iOS) — вміє робити все, що повинен вміти сучасний транслейтор, володіє високим рейтингом на Плей Маркет і Еп Стор. Підтримує казахську мову і багато інших;
  Microsoft Translator
  Програма Microsoft Translator
 • «ITranslate» (для Андроїд, iOS) — популярний в світі перекладач, Уміє працювати з 100 мовами в режимі онлайн, і декількома десятками в режимі оффлайн. Професійна версія перекладача з широкими можливостями доступна лише за плату.
  iTranslate
  Творці програми «iTranslate» вважають його найкращим в світі

Це стане в нагоді: перекладач з фото з казахської на російську.

висновок

Вище ми проаналізували, як працює Гугл Перекладач, які перетворює тексти з російської мови на казахський і навпаки. А також як і специфіка його функціоналу, і як його краще використовувати для виконання перекладу. Скористайтеся його можливостями, зробивши ваше спілкування з носіями мови більш легким, ефективним і зручним.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector