Де і як знайти необхідні додатки для Андроїд? —

андроїд додатка
Операційна система Андроїд все впевненіше витісняє своїх конкурентів в боротьбі за користувачів мобільних пристроїв. Вона дуже проста у використанні, надійна, має досить широкий набір можливостей. Виходячи з цієї ситуації, виникає необхідність у величезній кількості програм, розроблених спеціально під Андроїд систему. Сучасні комп’ютерні генії працюють в поті чола, щоб їх кількість зростала, і на сьогоднішній день користувачі легко можуть знайти в Інтернеті будь-який додаток для улюбленого смартфона або планшета.

Офіційне поширення андроїд додатків і їх тестування

Звичайно ж, найпростішим способом знайти додаток під вашу ОС є магазин від компанії гугл під всім відомою назвою Плей Маркет. Але проблема в тому, що в даному магазині не дивлячись на всі сортування та відгуки, однотипних додатків з різними назвами настільки багато, що знайти часом, то що хочеш просто нереально. Найчастіше в топі можуть виявитися накручені додатки недобросовісними виробниками, а ті хто зробив якісний продукт не можуть його нормально розрекламувати.

І для вирішення подібної проблеми є 2 шляхи:

  1. Встановити андроїд симулятор на свій ПК, наприклад DROID4X, далі поставити 10-20-30 додатків, які вам потрібні. Далі оцінити їх працездатність, дизайн і після поставити на свій смартфон саме ту версію або програму, яка буде Вам до душі. Таким чином, ми не засмічуємо свій смартфон різним «мотлохом» і одночасно прискорюємо оцінку додатки.
  2. Знайти добірку додатків за темами на різних форумах і блогах. Почитати відгуки, скажімо так людей, які мають уявлення про те як має виглядати і працювати додаток, а не накручені і куплені відгуки на Плей Маркеті

Що пропонують для Андроїд сучасні сайти

У всесвітній мережі можна відшукати найрізноманітніші програми для ОС Андроїд, які можна розділити на кілька груп:

1. Віджети і живі шпалери
2. Ігри різних жанрів
3. Програми для оптимізації роботи системи
4. Інші корисні програми

Щоб отримати доступ до величезного сховища різних програм, досить заглянути на такого роду сайт, де можна знайти все, що потрібно для Вашого Андроїда. А для цього достатньо знайти один підходящий і завантажити все, що вам потрібно.

Що шукають шанувальники Андроїда?

Найбільш затребуваною групою програм є, звичайно, ігри. Аркади, гонки, стратегії, а також багато інших популярних жанрів завоювали серця мільйонів користувачів мобільних пристроїв на базі Андроїд, які напевно будуть дуже раді знайти безліч новинок ігрового ринку на одному сайті. Однак існує також багато інших корисних додатків. Наприклад, з нинішнім розвитком Інтернету дуже актуальні різні програми для роботи в мережі.

На окреме слово стоять всілякі програвачі, а також програми, що спрощують процес закачування файлів з Інтернету. Завжди приємно відшукати все, що потрібно десь в одному місці, замість того, щоб витрачати багато дорогоцінного часу на відкриття десятків сайтів. Добре, що такі острівці у величезному морі безмежного Інтернету трапляються все частіше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector