447786 205094 знімає гроші, як відключити в iPhone

Останнім часом користувачі iPhone почали помічати дивні списання з рахунку, виправдані відправкою смс-повідомлень на міжнародні номери.

Даний матеріал розповість, що робити, якщо номер 447786205094 знімає гроші і як не надсилати таких СМС на айФоні.

Чому iPhone відправляє смс?

Відправлення повідомлень на номер + 447786-205094 — це активація FaceTime і iMessage для користувачів продукції компанії Apple, яка виробляється в автоматичному режимі без участі власника смартфона / планшета.

Дана операція існує ще з далекого 2010 року, однак абоненти не відразу помітили списання з рахунку — кожна смс-ка коштує приблизно 5 російських рублів (в залежності від тарифного плану, оператора зв’язку), але може досягати і 1 $.

Списання-грошей-на-номер-447786-205094-в-Айфон
Списання грошей на номер +44 7786 205094 в Айфон

Причина постійних списань

Природно, одним відправленням не обмежується — «автоматичне спілкування» з міжнародним номером постійно пожирає рахунок мобільного з кількох причин:

 • Зміна оператора мобільного зв’язку — в такому випадку навіть налаштовані FaceTime і iMessage починають оновлення налаштувань, не завжди проходить коректно.
 • Збій установки додатків в слідстві неправильного завантаження / установки оновлень ОС.
 • Невірна настройка відправки повідомлень в принципі, проблеми зі зв’язком тощо.

У будь-якому випадку, втрачати по кілька десятків рублів в день неприємно навіть для власників порівняно дорогих смартфонів від Apple — розбираємося в варіантах відключення.

Як відключити списання на + 447786-205094

Як уже було згадано раніше, проблема з активацією додатків Apple, яка веде до численних і щоденним списань, існує вже більше 8 років.

Однак, повного і розгорнутого гайда по відключенню цих непотрібних розтрат не надає жоден форум. Тому ми спробували зібрати всі відомі способи — від простого до складного.

налаштовуємо FaceTime

Перша інструкція передбачає маніпуляції з налаштуваннями системи:

 1. Заходимо в «Налаштування», знаходимо графу меню «FaceTime».
 2. У вікні протискуєте пункт «Apple ID» (праворуч розташовується адресу вашої електронної пошти, прив’язаний до аккаунту).
 3. Далі — натискаємо на перший пункт «Змінити геопозіцію».

  Зміна-геопозіціі-в-FaceTime
  Зміна геопозіціі в FaceTime

 4. Вибираємо свою країну зі списку, або система зробить це за вас.
 5. Натискаємо «Зберегти» у правому верхньому куті віконця.

Це був найпопулярніший метод, який судячи з відгуків допомагає в більшості випадків. Однак, більшість не означає все — для вірності слідуємо далі.

налаштовуємо iMessage

Ще одна відома інструкція — проста настройка додатки iMessage:

 1. Переходимо в розділ «Налаштування».
 2. Знаходимо «iMessage», в підгрупі відшукуємо установку часу та часового поясу.
 3. Виставляємо точні дані, протискуєте «Зберегти».

Природно, інструкція працює в тандемі з першим розділом. Після виконання всіх пунктів перезавантажуємо пристрій, спишеться ще 5-10 рублів за останню відправку повідомлення.

відключаємо FaceTime

Деякі коментатори рекомендують зовсім відключити FaceTime — можете спробувати цей спосіб, якщо не використовуєте функцію / звичайна установка не допомогла:

 1. Знову ж заходимо в «Налаштування» — «FaceTime» — «AppleID».
 2. Протискуєте останній пункт в меню — «Вийти».

Після цього програма відключиться і автоматично пропаде зі списку доступних, а значить і списання за логікою припиняться на час деактивації.

Блокуємо відправку повідомлень

Найпростіший на перший погляд спосіб — повністю заборонити відправку повідомлень на міжнародні номери.

 • Для абонентів Мегафон передбачено спеціальне поєднання для реалізації дії: * 331 * 1111 * 16 #;
 • Протягом декількох хвилин вам прийде смс-повідомлення про відключення можливості передачі повідомлень на міжнародні номери. Якщо цього не відбулося — набираємо * # 331 * 1111 * 16 # і перевіряємо статус операції.

Що б дізнатися, як відключаються міжнародні повідомлення на вашому операторі (МТС, Білайн, Теле2) — зверніться в службу підтримки.

До мінусів — ви в принципі не зможете відправляти повідомлення на іноземні номери, навіть безкоштовні. А значить, наприклад, автоматична прив’язка пристрою до Viber працювати не буде.

висновок

У статті ми розглянули, чому ваш оператор знімає гроші за відправку SMS на номер + 447786-205094 і виписали докладні рішення щодо відключення списань в iPhone. Є ще один спосіб, з редагуванням файлу Carrier.plist, де можна заблокувати даний номер на відправку повідомлень. Однак спосіб сильно мудрі і вам доведеться завантажувати декілька утиліт для такого редагування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector