Xiaomi Redmi 4A — чому не варто купувати? Навіщо лайфсел продає даний смартфон —

Редмен 4а
Компанія Xiaomi зі своїми смартфонами серед шанувальників китайських брендів, та й взагалі недорогих смартфонів вважається досить непоганий. Хоча можна сказати і більше, що у даній компанії є девайси, які можуть конкурувати і з дорогими флагманами. Але як і будь-який китайський виробник, компанія Xiaomi намагається захопити якомога більшу частину населення, і ті які можуть дозволити собі купити смартфон за 500 $ і звичайно ж тих, що може його купити максимум за 100. І в принципі дана позиція виправдовує себе якщо ви знаєте, що купуєте. На відміну скажімо від компанії Apple купуючи IPhone ви на 100 відсотків знаєте, що він (не залежно від моделі) є найкращим на свого часу. Але у випадку з Xiaomi — це далеко не так.

Чому китайські смартфони потрібно вибирати?

А все тому, що за 2016 рік дана компанія випустила з десяток моделей смартфонів. І цифри в кінці не означають, що 3 краще 3s, хоча 4 pro краще, ніж 3 pro. Ми вже не раз згадували, що купуючи будь-який китайський девайс ви повинні орієнтуватися не на назву, а на ціну. Особливо якщо ви берете його на Аліекспресс. Іншими словами якщо смартфон Xiaomi redmi 4A коштує 100 доларів, а Redmi 3s — 130 $, то не дивлячись на те, що даний смартфон вийшов пізніше — це не означає, що він краще, а так як ціна нижче, то з ймовірністю в 90 відсотків він гірше. І ось з якої причини.

Чому Redmi 4A не варто купувати?

корпус. Не дивлячись на те, що фото смартфона дуже схоже на будь-які девайси від xiaomi, але по факту ви отримуєте смартфон з огидним якістю збірки. Корпус виготовлений із пластику, при чому це навіть перевіряти не потрібно, особливо якщо поруч лежить який-небудь Redmi 3 pro або 4 prime.

Зовнішній вигляд. Неймовірно великі рамки, які виглядають так, як ніби ви тримаєте смартфон з далекого 2010 року. А чи не 2016. Крім цього навколо екрану є якась додаткова рамка вже чорного кольору, чому вже було не зробити ще більше основну рамку — незрозуміло. Загалом зовнішній вигляд — повний нуль.

Екран. Кути огляду, передача кольору — все це не для даного девайса. Якщо ви користувалися до цього чорно-білим телефоном типу нокия, можливо Вам не буде помітно екстра паршива кольору, але якщо ви хоча б тримали нормальний смартфон в руках ви точно захочете його продати як тільки включите і попользуетесь протягом доби.

Підсумок і чому компанія лайфселл продає це …

Далі обговорювати Redmi 4a не має сенсу, тому як характеристики у нього такі ж як і якість збірки. І купувати його не рекомендуємо нікому. І залишається найцікавіше запитання, чому компанія лайфселл в своєму магазині зважилася продавати даного виродка від Xiaomi? Швидше за все, вони просто хочуть змусити якомога більше людей підключитися на лайф, а на якість товару, що продається — їм абсолютно ….

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector