Відновлений або оригінальний: «айфони» нашого покоління —


На тлі застарілих кнопкових мобільних телефонів, слайдерів і всіляких «розкладачок» минулого покоління знамениті пристрою від Apple виглядають особливо виграшно. Моноблочні, сенсорні, лаконічні та презентабельні «айфони» не відрізняються помірною ціною. Тому оголошення про продаж дешевих нових апаратів викликають виправдані сумніви. Вигідна покупка може виявитися звичайним відновленим смартфоном,

докладніше про які написано на сайті https://1000sovetov.ru/article_chto-takoe-vosstanovlennyi-iphone.

Відрізнити і знешкодити: що таке відновлений «айфон»?

Factory Refurbished iPhone — відремонтований гаджет з заміненими деталями. Корпус, дисплей і інші запчастини в такому пристрої далекі від оригіналу. У цьому його кардинальна відмінність від справжнього американського девайса. Але за зовнішнім виглядом, дизайну відновлений «айфон» не завжди можна відрізнити від заводського.

Деякі покупці вважають, що Factory Refurbished iPhone кимось купувався, повернувся по гарантії продавцю, пройшов «переробку» і був знову виставлений на продаж. Але відновленими називають і мобільні пристрої, неполадки в роботі яких виявилися ще на заводі. Такі гаджети відразу відправляють на відновлення і ставлять відповідну позначку Ref на упаковці. Вартість відремонтованого девайса від Apple помітно знижується. Коробка з відновленим «айфоном» відрізняється відсутністю зображення на ній — там присутні одні написи.

Потенційним покупцям варто побоюватися моделей, які побували в руках китайських майстрів. Ці умільці не можуть точно діагностувати несправність, знайти одну дефективних деталь і тому змінюють всю «начинку» на запчастини азіатського походження. В результаті «айфон» остаточно втрачає первинні властивості і характеристики оригіналу — якість знижується в кілька разів. Таке придбання складно назвати вигідним.

Багато великих компаній повідомляють про продаж відновлених «айфонів» і пропонують дуже вигідні ціни, а недобросовісні постачальники намагаються видати за оригінальні смартфони звичайні китайські підробки. Тому при виборі iPhone по заниженою вартістю потрібно переконатися, що він не перебуває з азіатських деталей. На сайті https://1000sovetov.ru можна прочитати масу корисних порад, що стосуються сучасних смартфонів, планшетів та інших гаджетів. У сучасній ІТ-сфері часто складно розібратися без кваліфікованої підтримки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector