Струменевий або лазерний. Який принтер купити додому? —


Існує думка, що для офісу необхідний лазерний принтер, а для будинку — струменевий. Але даний умовивід, якщо його так можна назвати пішло ще з тих часів коли лазерні принтери були настільки дорогі, що дозволити собі купити даний Діва могли одиниці. Або ж великі компанії з великими обсягами друку. Зараз же ситуація змінилася і якщо зайти на сайт будь-якої інтернет магазину і впорядкувати принтери по популярності. Ми побачимо, що в топі перебувають як лазерні моделі, так і струменеві. Тільки ось цілі і завдання покладені на дані принтера — різні.

Призначення лазерного друку

Якщо ви збираєтеся друкувати книги, документи, реферати, дипломні роботи. Тобто принтер Вам потрібен або для роботи, або для навчання, то Ваш вибір — тільки лазерний принтер. І зараз пояснимо чому …

Суть в тому, що в процесі навчання в будь-якому навчальному закладі все ми стикаємося з необхідністю роздруківки будь-яких документів необхідних для навчання. І всі ці документи — одноколірні, тобто чорно-білі. І лазерний принтер з низькою ціною друку одного документа, який не потребує високої якості паперу — підходить для цього ідеально.

Звичайно ж, скептики можуть заперечити, що заправка лазерника — дороге задоволення, але це не так і на доказ цього ціна однієї заправки на сайті kiev-itservice.com.ua близько 100 грн. А цього буде достатньо для друку 1500-2000 сторінок.

Ще один плюс в скарбничку лазерного принтера — це відсутність тимчасових рамок в процесі експлуатації принтера. Тобто ви можете роздрукувати 2 листи і вимкнути принтер на 2 місяці, а потім знову включити і зробити друк необхідного документа. У той час як в струменевому принтері необхідно стежити за тим, щоб принтер включався хоча б раз на місяць, а бажано і частіше. Що в домашніх умовах не завжди необхідно.

Струменевий друк в сучасних реаліях

Що стосується струменевих принтерів, то вони на даний момент потрібні тільки тим, кому потрібна фотодрук. І якщо ви з даного категорії користувачів, то безумовно за ті ж гроші ви зможете купити собі гідний струменевий принтер з досить високою якістю друку.

Але не варто при розрахунку ціни однієї роздрукованої фотографії враховувати лише ціну чорнила і принтера, тому як для отримання якісного відбитка необхідно буде купити папір і чим вона буде краще, тим краще буде фото.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector