Смартфони 2017 року. Новинки очікувані. Чутки і характеристики

смартфони 2017
Варто сказати, що передбачення досить невдячна річ, особливо якщо вони не збігаються з реальністю. Але в плані очікуваних смартфонів можна сказати досить точно, що серед них будуть представлені нижче девайси. Давайте в переддень початку нового 2017 року розберемо кожен з них, і постараємося зібрати якомога більше чуток про дані девайсах. Потім після виходу кожного з них будемо аналізувати наявну інформацію.

iPhone 8

Цей гаджет з імовірністю 99 відсотків (один відсоток залишаємо на те, що компанія назве його по-іншому) наробить багато шуму задовго до виходу. Тим більше, що на даний момент iPhone 7 займає перше місце серед найпотужніших смартфонів в рейтингу http://setphone.ru/rating/samye-moshhnye-smartfony/. Його творці обіцяють забезпечити смартфон вражаючою начинкою, а дизайн повністю зміниться. З чуток, дисплей може стати безрамковий, кнопка сенсорної, хоча якщо телефон безрамковий, то логічно, то, що кнопка буде сенсорної. У телефон вмонтують сканер райдужної оболонки ока. Від алюмінієвого корпусу відмовляться, йому на зміну прийде корпус зі скляною задньою кришкою. Але як зазвичай це все чутки і вони будуть правдивими тільки перед самим випуском девайса. Хоча якщо порівняти чутки літа 2016 року зі сьомим iPhone, то велика кількість прогнозів збулося. Але це швидше вина або рекламний хід самої компанії Apple.

Процесор Apple A11 поліпшить продуктивність і автономність. OLED-дисплея не знадобиться додаткова підсвітка. Це означає, що корпус стане тоншим. Дисплей може бути гнучким. Бездротова зарядка буде працювати на далекій відстані.

Для поліпшення безпеки та збереження призначених для користувача даних, компанія вмонтує сканер сітківки ока. Очікується, що кількість внутрішньої пам’яті складе 256 Гб. Передбачається, що реліз iPhone відбудеться восени 2017 року. За вартістю він не повинен відрізнятися від інших флагманів в момент їх виходу.

Samsung S8

Не відстає від свого прямого конкурента компанія Samsung. Творці обіцяють збільшити обсяг оперативної пам’яті, а також не заперечують появи інтелектуального голосового помічника. Варто зазначити, що компанії сумісного прийдеться дійсно створити щось революційне щоб виправдати надії фанатів.

З чуток, компанія має намір розробляти власного мікропроцесора, який прискорить обробку складних завдань. П’ятидюймовий екран дозволить переглядати сторінки інтернету і грати з комфортом. Компанія обіцяє не тільки встановити датчик сканування відбитків пальців, але і сканер сітківки ока. Розробники забезпечать модель технології швидкої зарядки.

У продаж на території Росії надійде в квітні 2017 року. Його приблизна ціна складе п’ятдесят тисяч рублів.

Huawei P10

Компанія з Китаю не бажає відставати від флагманів і регулярно радує покупців своїми потужними флагманами. З чуток, екран смартфона буде зігнутий по краях. Розмір оперативної пам’яті складе 4 Гб. Китайці забезпечать флагман подвійною камерою і сканером відбитків пальців. Розмір дисплея складе 5,5 дюйма. Дата виходу поки не призначена.

Sony Xperia Z7

Цей смартфон є одним з найбільш очікуваних в 2017 року. З чуток, модель візьме все краще від своїх попередників.

Розмір оперативної пам’яті складе 5 Гб. Модель оснастять 3-D функціями. Це зустріне теплу підтримку любителів ігор. Як і інші смартфони, Z7 буде оснащений сенсором відбитків пальців, що поліпшить систему безпеки. Очікується, що розмір екрану складе шість дюймів, це зробить смартфон одним з найбільших.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector