Професійний ремонт ноутбуків та цифрової техніки —

ремонт комп'ютера
Виконання складного ремонту комп’ютерної техніки.

Працівники нашої компанії оперативно виконають будь-якої складності ремонт комп’ютерної техніки. Вам не потрібно буде займатися перевезенням техніки, проводити час в очікуванні свого череда. Майстер самостійно виїде додому для здійснення термінової лагодження та відновлення функціонування обладнання.

Для того щоб скористатися нашими послугами, слід зателефонувати або заповнити заявку на сайті. В обов’язковому порядку необхідно вказати модель комп’ютера, характерні ознаки поломки, а також відомі особливості як користувачу. Це допоможе підібрати відповідні комплектуючі та заощадити час на ремонт. Прибуття фахівця відбувається протягом 1 — 2 годин після подачі заявки. Майстри по ремонту комп’ютерів виконують такі роботи:

  • повна або часткова діагностика;
  • встановлення та налаштування програм, антивірусів, драйверів;
  • настройка роутера, підключення WiFi інтернету;
  • чистка техніки від пилу;
  • заміна матриці, основних запчастин.

При виявленні складної проблеми, комп’ютерна техніка буде доставлена ​​в обладнаний сервісний центр. Саме там буде використана відповідна техніка і при необхідності замінені запчастини, які вийшли з ладу і не підлягають відновленню. Виклик по необхідному адресою абсолютно безкоштовний, клієнт оплачує лише виконані заходи і вартість комплектуючих, які були замінені. Розцінки на спектр надаваних робіт в кілька разів доступнішим, ніж в інших сервісних центрах.

Після того, як лагодження буде проведена, працівник компанії надасть гарантійний талон і чек з докладним описом. Залежно від складності ремонтних робіт, буде визначено термін поширення гарантії. Саме з його допомогою, власник комп’ютера зможе повторно звернутися за допомогою абсолютно безкоштовно, при виникненні аналогічних неполадок.
Якщо потрібна кваліфікована допомога фахівців з обслуговування комп’ютерної техніки, звертайтеся в нашу компанію. Досвід роботи і вдалою практики дають можливість впоратися з будь-якою складністю. Працівники досконально знають особливості численних моделей і розбираються в них.

Наш сервісний центр по ремонту ноутбуків http://agvihelp.ru/noutbook.html є одним з лідируючих серед аналогічних. Якісно підібраний штат співробітників, сучасні інструменти, обладнання та запчастини від виробників. Проведення термінового ремонту на дому, також одна з переваг співпраці з нами. Доступні ціни та високий рівень обслуговування, гарантуємо

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector