Планшети для художників (малювання) з Wacom пером

планшет для художників
Для тих, хто хоче використовувати звичайний планшет для малювання, створення будь-яких ескізів, а можливо і картин існує безліч перешкод. Тому як всі планшети обладнані сенсорним екраном, який реагує тільки на дотик пальців. Але вихід з цього один єдиний шукати планшет, який використовує технологію Wacom. Суть будови пера і принцип роботи в даному матеріалі описувати не будемо, хоча якщо Вам це цікаво, то пишіть про це в коментарях і в наступних статтях все буде викладено докладно.

Планшети і смартфони з пером від Wacom перетворюються в повноцінний графічний планшет, тим більше що таке перо може сприймати різну ступінь натискання. Якщо ви художник або любите малювати, то ви оціните такий девайс.

Які планшети з Wacom пером існують на даний момент.

  1. Всі планшети від компанії Wacom. Але проблема в тому, що ціна будь-якого девайса від Wacom просто захмарна і під силу тільки професійним художникам, які розуміють справжню мету планшетів Wacom. Тому переходимо до другого пункту.
  2. Cube i7 Stylus. 10 дюймовий планшет на ос Widows. І з ціною близько 350 доларів. Варто розуміти, що тільки версія, в якій є слово «Stylus» має такий, тому як існує такий самий девайс і він без стилуса.
  3. Toshiba Encore 2 Write — даний планшет є як в 8, так і 10 дюймовому виконанні, але купити його так просто не вийде, тому, як в наявності можна знайти тільки на Amazon і за ціною близько 600 USD.
  4. ASUS VivoTab Note 8 — як зрозуміло з назви 8 дюймовий планшет з операційною системою Windows. Єдина проблема з планшетом даній конфігурації — це його відсутність у зв’язку з старінням. Тому купити його вийде тільки б / у.
  5. Samsung Galaxy Note (pro чи 2014) — на даний момент ці планшети не випускаються, а компанія Самсунг з якоїсь невідомої причини не бажає продовжувати лінійку планшетів NOTE. Хоча смартфони з стилусами продовжують оновлюватися.

Якщо ви знаєте, будь-якої іншої планшет, який можна придбати на даний момент на ринку. Будь ласка, пишіть про це в коментарях щоб можна було створити повноцінний список всіх планшетів для художників.

Чому планшетів такого типу так мало?

Найбільш правильно характеризує ситуацію, що склалася — огляд смартфона Samsung Galaxy Note 3 на YouTube каналі компанії Розетка. Де ведуча сказала запаморочливу фразу — «ВСТРЕЧАЙТЕ САМСУНГ ГАЛАКСІ — ТЕЛЕФОН з паличкою». І саме так і розмірковує 99 відсотків населення, стилус не потрібен нікому і в рідкісних випадках є основним критерієм у виборі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector