Основні відмінності відновленого iPhone від нового


На українському ринку продаються не тільки нові iPhone, але і відновлені, що позначаються «refurbished». Виробник утилізує не всі смартфони, отримані від користувачів в рамках заміни по гарантії або програми повернення. Багато пристроїв відправляються на завод, де усуваються виявлені дефекти, змінюються певні компоненти і проводиться тестування. Після такого ремонту смартфон знову надходить у продаж, як відновлений. Важливим є те, що при відновленні смартфонів самим виробником використовуються тільки оригінальні запчастини на Айфон. Такі гаджети не відрізняються від нових, в тому числі, в плані надійності.

Але, також відновленням iPhone займаються і самі продавці. Такі гаджети вже не є офіційно відновленими, наслідком чого стане ряд ризиків. Для ремонту найчастіше використовуються не найякісніші запчастини для Айфона. При цьому продавці не завжди повідомляють покупцям, що продають відновлений гаджет. Потрібно звернути увагу на ряд чинників і провести перевірку.

Офіційно відновлені iPhone поставляються в дещо зміненій упаковці. На коробці відсутній зображення смартфона, як у випадку з новим, а нанесено тільки назва моделі. На упаковці є напис «Apple Certified Pre-Owned». Зверніть увагу на плівку, в яку загорнута коробка, вона повинна щільно прилягати і мати рівний шов, оскільки смартфони упаковуються на заводі.

Відновлені iPhone мають інші серійні номери. Якщо гаджет відновлений офіційно виробником, його серійний номер обов’язково буде починатися з літери F.

Перейдіть на офіційний сайт компанії «Apple» і в розділі гарантійного обслуговування перевірте статус гарантії вашого пристрою. Для цього буде потрібно ввести серійний номер. Якщо гаджет б / у, ймовірно гарантії вже немає.

Далі розпакуйте коробку. Смартфон має бути в плівці. Остання якісно приклеюється до гаджету на заводі, тому не повинна мимоволі відставати. Перевірте корпус, ніяких дефектів бути не повинно. Огляньте дисплейний модуль, якщо він помітно виступає над корпусом або навпаки втоплений — це підробка. При включенні зверніть увагу на кути екрана, не повинно бути білих засветов. Зверніть увагу на камери, вони повинні розташовуватися рівно по центру скла, не мати подряпин і порошинок. Якщо деталі розташовуються нерівно, значить пристрій було відновлено неофіційно. Перевірте роз’єм Lightning, в ньому не повинно бути забруднень. Також зверніть увагу на комплектацію, вона повинна відповідати новому iPhone. Перевірте працездатність всіх функцій пристрою. Якщо все працює і гаджет відповідає всім описаним вимогам, він відновлений офіційно, такий пристрій можна купувати.

А в разі виникнення будь-яких поломок iPhone, всі запчастини для ремонту гаджета можна купити у компанії «GSM-Forsage». Постачальник пропонує тільки якісні оригінальні запчастини за найвигіднішими на українському ринку цінами. Компанія співпрацює з виробниками оригінальних запчастин, що гарантує їх якість. В асортименті є всі запчастини для гаджетів «Apple» і пристроїв практично всіх інших брендів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector