Магазин техніки Apple в Україні: My Cloud Store —


Техніка Apple вже не перший рік знаходиться на піку популярності. Компанія регулярно радує ринок новинками, а тому кількість її шанувальників незмінно зростає. Обумовлений такий попит і іншими факторами:

  • Стильний дизайн. Ця техніка виглядає лаконічно, стримано, але при цьому дуже солідно. Це одна з причин, завдяки яким вона дозволяє підтримувати високий статус свого власника.
  • Універсальність. Навіть з урахуванням не найнижчою ціни і солідного дизайну Apple є однією з найбільш універсальних марок. Її техніка підходить і студентам, і діловим людям. Її охоче купують клієнти у віці і зовсім молоді хлопці. Змінюючи чохли та інші аксесуари, телефон можна поєднувати з будь-яким чином, будь-яким одягом.
  • Висока якість «начинки». Пристрої Apple відрізняються високою швидкістю роботи, великими можливостями для завантаження самих різних додатків — від підрахунку калорій до ефективного планування бізнес-графіка. І це приводить нас до наступного плюса.
  • Величезний вибір корисних і розважальних програм. На цей ринок працює безліч кращих фахівців. Обробка фото, пошук рецептів, вивчення іноземних мов, вивчення пам’яток будь-якого міста — це лише крапля в морі того, що доступно користувачам техніки.

Пристрої цієї марки — це смартфони, планшети, комп’ютери різних видів, розумні годинник, різні аксесуари і багато іншої продукції. Якщо ви хочете придбати щось з цього, загляньте в магазин техніки Apple — «My Cloud Store».

Про компанію: купівля, доставка, оплата

У компанії п’ять реальних магазинів — чотири з них знаходиться в Києві і ще один в Одесі. Звідти замовлену продукцію можна забрати самостійно. Також в цих містах діє кур’єрська доставка. При замовленні продукції до 12 години дня отримати її можна вже в той же день. Оплата товару здійснюється готівкою кур’єру. Є можливість отримати техніку Apple і в інші міста України за допомогою «Нової пошти». Тоді потрібна передоплата в розмірі 100% від вартості виробу.

магазин техніки Apple

Якість техніки Apple і ціна

Магазин торгує виключно оригінальною продукцією, а тому її якість завжди на висоті. Купівля супроводжується необхідними документами — чеком, гарантією. Є у компанії і власний сервісний центр, який спеціалізується на одній марці — завдяки цьому навіть в складних випадках клієнти отримують кваліфіковану професійну допомогу.

My Cloud Store — вибір для тих, хто робить ставку на якісну, стильну, зручну у використанні і надійну техніку від світового бренду.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector