Коли з’явився плеєр? Компанія яка перша створювала плеєр?

перший плеєр соні
Персональне аудіо обладнання, міні-радіо, здатне приймати хвилі SW, MW і FM, стало дуже популярним в 1960-х роках. Попит на портативні програвачі касет був високим, вибір музики був дуже різноманітним в 1970-х роках.

Sony була першою компанією, яка представила міні-радіо на ринку в кінці 1950-х років. Прагнення до мініатюризації вилилося в випуск першого Sony Walkman на ринок в 1980 році. Це був швидкий успіх, оскільки плеєр був трохи більше розміром, ніж трасах. Він підштовхнув керівників Sony придумати програвач компакт-дисків для досягнення тих же цілей.

Перший міні CD програвач і чому Sony?

Перший програвач компакт-дисків був представлений на ринку в 1982 році, він називався CDP-101 і був зроблений компанією Sony. Ця фірма анонсувала, що технологія компактного програвача компакт-дисків була спільно розроблена компаніями Philips, Polygram і Sony. Альбом Біллі Джоела 52nd Street став першим комерційним компакт-диском, випущеним під маркою Sony. Варто відзначити, що до цих пір компанія Sony випускає свої плеєри, тільки вже з внутрішньою пам’яттю і дані плеєри у меломанів цінуються так само як і вже зняті з виробництва. А все тому, що якість звуку і ремонтопридатність за допомогою різних сервісних центрів, таких як http://sony-uaservice.com/ дозволяють жити даними гаджетам не один десяток років.

Начальник відділу інженерного розвитку ще в той час запропонував створити портативний CD-плеєр в 1983 році. Він висловив ідею створення CD-приводу, який буде не більше, ніж три або чотири коробки для компакт-дисків, і продажу його за доступною ціною. Ідеєю зацікавилися, і вона була реалізована.

До кінця 1984 року інженерам компанії Sony вдалося вмістити CD-плеєр в обсяг трохи менший, ніж кілька коробок для компакт-дисків. D-50, названий плеєром, був першим портативним CD-програвачем від Sony, його оцінили любителі японської музики, і компанія була впевнена в прибутковості проекту. D-50 ніколи не був основою для ребрендингу і не був предтечею всіх портативних CD-плеєрів.

CD-плеєри були вкрай вразливі на ринку в перші дні. D-50, перший портативний CD-програвач Sony, вимагав обережного поводження, потрібно було бути дуже обережними, використовуючи плеєр першого покоління на ходу, особливо при бігу і інших подібних активних рухах.

Технологія істотно не змінювалася довгий час, наступні моделі інших компаній були такими ж, як і D-50. Наступний плеєр D-100 був трохи менше, ніж D-50. Однак з 1987 року виробництво портативних програвачів зробило крок далеко вперед, технологія покращилась до такої міри, що D-20 був здатний запропонувати вбудований акумулятор. Компанія Sony зробила плеєр D-66 до 1992 року. На початку 2000-х стався вибух популярності mp3-музики і дизайн плеєра Sony зазнав істотних змін, в тому числі відбулося посилення його конструкції, щоб їм можна було користуватися, займаючись спортом.

Зараз же назву «програвач» пішло в небуття, і тепер всі ми знаємо слово «плеєр», яке міцно увійшло в побут у 2000 році. У той же час Sony представила і логотип ‘W’ — «Walkman», він виконаний у вигляді з’єднаних між собою точок. Торгова марка як і раніше належить Sony, яка залишає за собою право відродити бренд в майбутньому.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector