Коли має сенс переходити на фемелі + з лайт + —


На даний момент в замін тарифного плану лайт + компанія Водафон випустила тарифних план під назвою Family +. Фактично це той же тарифний план, тільки з невеликими змінами і звичайно ж підвищеної абонплатою. Детальніше про вартість послуг фемелі + можна дізнатися тут. І в минулій статті ми говорили, що переходити не має сенсу, але на той момент тариф лайт + був ще не повністю адаптований під все наявної стартові пакети Водафон.

Кому не потрібно переходити на фемелі +

Якщо ви користуєтеся тарифним планом лайт + і кожні 4 тижні оплачуєте абонплату розміром в 45 грн і Вам достатньо трафіку для спілкування в Вайбере, телеграмі та інших месенджерів, то переходити не має сенсу. Тому як абонентська плата в тарифі 50 грн проти 45 в тарифі лайт +

Кому вигідно буде перейти в тариф фемелі +

  1. Тим хто оплачує послуги раз на рік, тобто користується послугою рік без абонплат. Вартість послуги рік без абонплат в тарифі лайт + і фемелі + дорівнює 400 грн. Однакові. І це при тому, що абонплати різні.
  2. Тим, хто досить багато спілкується за допомогою месенджерів. Трафік для текстових повідомлень в Viber, Telegramm, WhatsApp — не враховується. Тобто 500 видаються мегабайт залишаться для серфінгу в мережі.

Таким чином при однаковій платі в 400 грн за рік отримати трохи більше послуг.

Як підключити рік без абонлпат

За допомогою запиту * 365 #

Хто може перейти в тариф фемелі +

Ось тут дійсно проблема, тому як перехід доступний лише для абонентів тарифного плата Лайт +, або ж для нових абонентів. Тобто, якщо у вас інший тариф Вам потрібно буде змінити ваш абонентський номер та купити інший пакет.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector