Як знайти телефон через Гугл аккаунт з комп’ютера

Втрата або крадіжка мобільника може не тільки сильно засмутити власника, а й стати причиною серйозних проблем.Часто смартфон зберігає конфіденційну інформацію, коди доступу до електронних гаманців, особисті фотографії. Ними можуть скористатися зловмисники. Сучасні технології дозволяють повернути свій гаджет і захистити особисту інформацію. Для цього потрібно знати, як знайти телефон через Гугл аккаунт з комп’ютера.

Відшукати мобільник можна за допомогою «Видаленого управління Android», що вказує на карті його приблизне місце розташування. Коли супутник визначить, де знаходиться об’єкт пошуку, смартфон отримає сповіщення.

Щоб скористатися цією функцією, необхідно заздалегідь зареєструвати смартфон на ваш обліковий запис Google і відкрити доступ до геоданих. «Віддалене управління Андроїд» допоможе тільки в разі, якщо мобільник включений, а також знаходиться в зоні дії Wi-Fi і мобільної мережі. Крім того, потрібно активувати цей сервіс в настройках безпеки Андроїд. Для цього виберіть «адміністратори пристрої» і запустіть віддалене управління.

Пошуки потрібно починати якомога раніше, тоді більше ймовірності повернути смартфон, поки не розрядився акумулятор або зловмисники не вийшли з вашого облікового запису.

Для цього потрібно піти покрокового керівництва:

  • На комп’ютері введіть в адресному рядку браузера посилання google.com/android/devicemanager
  • Прихильника чи критика наразі Гугл, на який авторизований ваш гаджет.

Якщо пристрій вкрадено, так що його неможливо повернути, то включите блокування або видалення всіх даних.

Слід знати, що функція Видаленого управління Андроїд не зберігаються розташування гаджета. Система запитує з супутника його приблизні координати при вході в аккаунт, а після виходу з нього ці годинне видаляються.

У разі крадіжки дані на телефоні блокуються

У разі крадіжки дані на телефоні блокуються

Як знайти телефон за GPS через комп’ютер

Моніторинг мобільних мереж дозволяє визначити поточне місцезнаходження мобільного пристрою зв’язку методом виявлення взаємодії GPS-сигналу з подальшою оцінкою швидкості відповідного сигналу найближчих веж стільникового зв’язку.

Щоб знайти телефон за номером через супутник безкоштовно з комп’ютера, він повинен мати вбудований або підключений GPS-комунікатор. Важливо, щоб в настройках Android був активований GPS. Щоб його включити, потрібно зайти у вкладку «Розташування».

Рекомендується користуватися для пошуку перевіреними сервісами. Сайт maps-info.ru дозволяє підключитися до супутникового моніторингу. Для ознайомлення з послугою можна (безкоштовно обмежена кількість разів) визначити за допомогою GPS місце розташування смартфона. Існує також безкоштовний і перевірений сервіс GPS ГЛОНАСС МОНІТОРИНГ.

сайт maps-info.ru

сайт maps-info.ru

Щоб скористатися цією послугою, потрібно:

  1. Підключитися до супутникового моніторингу в розділі «Безкоштовний моніторинг».
  2. Зареєструватися на сайті, заповнити форму запиту, надавши необхідну інформацію.
  3. Після авторизації, з’явиться поле для введення номера втраченого мобільника. Система відразу почне моніторинг і на екрані з’явитися інформація про місцезнаходження пристрою.

Як визначити місцезнаходження телефону по IMEI

IMEI — міжнародний ідентифікатор мобільного обладнання, або індивідуальний серійний номер телефону, що складається з 15 цифр. IMEI можна знайти на пакувальній коробці, корпусі пристрою під акумулятором або при введенні на телефоні комбінації * # 06 #.

IMEI телефону знаходиться на пакувальній коробці

IMEI телефону знаходиться на пакувальній коробці

Марно намагатися вирішити проблему таким способом самостійно, так як знайти втрачений телефон Андроїд по IMEI через комп’ютер неможливо навіть за гроші. Згідно із законом, оператори мобільного зв’язку не можуть надавати інформацію про місцезнаходження пристрою. Пошук мобільника з супутника з використанням IMEI мають право вести тільки правоохоронні органи. Тому потрібно подати заяву в поліцію. Вона сама робить запити стільниковим операторам, щоб визначити, яка SIM-картка знаходиться у Вашому телефон з шуканим IMEI.Только тоді оператор надасть доступ до бази ідентифікаторів уповноваженим особам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector