Як завантажити з «ВКонтакте» всі свої дані: повідомлення, фотографії та багато іншого

ВКонтакте

Соціальна мережа «ВКонтакте» дозволила користувачам вивантажувати всі дані, які вона зібрала від них. В архіві, яка вона видає, міститься великий обсяг інформації різного роду, в тому числі інформація про сторінку, список друзів, чорний список, листування, фотографії, завантажені аудіозаписи та відео, закладки, подарунки, документи, прив’язки телефонних номерів, історія звернення на підтримку , історія платежів, список використаних банківських карт і т. д.

Для того, щоб отримати вивантаження інформації, потрібно перейти на сторінку vk.com/data_protection? section = rules, перегорнути до самого низу і натиснути на кнопку «Запросити архів». Потім необхідно вибрати дані, які вам потрібні, і натиснути «Відправити запит». Приблизно через дві години ви отримаєте zip-архів, в якому містяться запитані дані. Він доступний для завантаження протягом декількох днів.

ВКонтакте

Завантажити свої дані може будь-який користувач «ВКонтакте», незалежно від країни проживання. Запит архіву потрібно підтвердити за допомогою одноразового коду, а унікальне посилання для скачування неможливо відкрити з іншого профілю. Ви також можете додати додатковий рівень захисту — і зашифрувати архів за допомогою персонального ключа OpenPGP.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector