Як встановити бета-версію Android 8.0 Oreo на смартфони Nokia 3, 5, 6 і 8

nokia 8Фінська HMD Global запустила програму бета-тестування поновлення Android 8.0 Oreo для смартфонів Nokia 3, 5, 6 і 8. Про це повідомив головний менеджер по мобільних продуктів компанії Юхо Сарвікас в своєму Twitter-акаунті.

В даний час в програмі бета-тестування Nokia Beta Labs можуть взяти участь тільки власники флагманського Nokia 8. Користувачі Nokia 3, 5 і 6 отримають доступ до тестових збірок Android 8.0 Oreo в кінці жовтня або початку листопада.

Щоб взяти участь в тестуванні Android 8.0 Oreo, потрібно зареєструватися доступна в спеціальному розділі Nokia Beta Labs на сайті Nokiа. Для участі в програмі необхідно вказати IMEI-код пристрою (можна дізнатися на лотку для SIM-карти, в настройках, а також на коробці, в якій поставляється гаджет) і назва використовуваного стільникового оператора. Як тільки компанія перевірить дані і підтвердить ваше участь в програмі, вам на пошту прийде лист з інструкцією щодо подальших дій.

Зверніть увагу, що процедура схвалення вашої участі в програмі бета-тестування може зайняти до 12 годин. Встановити апдейт можна тільки через Wi-Fi-з’єднання. Розмір першої збірки Android 8.0 Oreo для Nokia 8 становить 1.3 ГБ. Крім оновлення версії Android, власники смартфонів Nokia 3, 5, 6 і 8 отримають жовтневий патч безпеки, новий Pixel Launcher, функції «картинка в картинці» і автозаповнення паролів, прискорену завантаження системи, а також деякі інші поліпшення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector