Як включити темну тему в «яндекс.браузер» на Windows і macOS

Яндекс

У «яндекс.браузер» для Windows і macOS з’явилася можливість активувати темну тему, а також налаштувати форму вкладок. Обидва нововведення будуть доступні всім користувачам з найближчим оновленням.
«У браузері люди шукають інформацію, дивляться кіно, роблять дизайн і навіть пишуть код. Браузер використовують по-різному — тому ми даємо можливість налаштувати його під свої завдання, настрій і на свій смак. Ми постійно поповнюємо галерею фонів, а тепер розширюємо настройки інтерфейсу », — поділився арт-директор« яндекс.браузер »Андрій Тарасов.
Яндекс

При виборі темної теми в браузері буде більш комфортно працювати у вечірній і нічний час, а гнучке налаштування панелі вкладок допоможе продуктивніше працювати з програмою — всього доступно шість варіантів. Обидва нововведення можна застосувати через налаштування «яндекс.браузер» у верхньому правому кутку.

Браузер Яндекса був запущений в 2012 році і на сьогоднішній день є другим за популярністю в Росії і першим серед альтернативних браузерів на мобільних пристроях.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector