Як включити режим максимальної продуктивності в Windows 10 Spring Creators Update

speed-meter.jpg

У Windows вже більше десяти років є три схеми електроживлення: енергозбереження, збалансований режим і режим високої продуктивності. По суті, вони охоплювали весь спектр призначених для користувача завдань, проте Microsoft в оновленні Spring Creators Update вирішила додати ще одну схему, яка називається Ultimate Performance, або максимальна продуктивність. У чому її відмінність з високою продуктивністю? У тому, що в новому режимі вся продуктивність комп’ютера зосереджується на одній потрібної вам завдання, а фонові процеси або практично не отримують ресурсів, або взагалі припиняються. У режимі високої продуктивності Windows просто не дозволяє сильно знижувати частоту процесора і зупиняти деякі фонові процеси.

Іншими словами, режим максимальної продуктивності потрібен, коли потрібно, щоб одна програма — гра, рендер, обрахування — працювали максимально швидко. Режим високої продуктивності потрібен, щоб вся система і всі програми працювали швидко, без упору на яку-небудь одну задачу. Однак слід розуміти, що включення нового режиму не прискорить роботу потрібної вам програми в рази — в кращому випадку різниця буде в одиниці відсотків, так як і до цього режиму Windows цілком непогано вміла «рулити» доступними ресурсами. Але у випадку з довгими розрахунками це може заощадити вам кілька хвилин (а може і десятків хвилин), що цілком відчутно.

На даний момент новий режим відразу доступний тільки для Windows 10 Pro для робочих станцій, проте Microsoft не стала (або забула?) Вирізати його з звичайних версій Windows 10, тому його можна досить легко включити. Для цього натисніть правою кнопкою миші на меню Пуск> Windows PowerShell (адміністратор), і у вікні, введіть команду powercfg -duplicatescheme e9a42b02-d5df-448d-aa00-03f14749eb61 і натисніть Enter:

1.PNG

Тепер зайдіть в налаштування електроживлення, і в додаткових схемах повинна з’явитися нова:

Снімок.PNG

Вона повністю працездатна, однак не розрахована на використання від акумулятора, так що краще всього її включати на комп’ютерах (ну або на ноутбуках, які працюють від мережі).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector