Як відкотитися з iOS 11.2 до iOS 11.1.2

iOS 11

11 грудня співробітник Google Zero Йан Бір пообіцяв опублікувати експлойт tfp0, який може допомогти хакерам створити джейлбрейк для iOS 11. Остання версія системи, з якою працює цей експлойт — iOS 11.1.2. Якщо в майбутньому ви хотіли б встановити на свій пристрій джейлбрейк, то вже зараз потрібно відкотитися до iOS 11.1.2, поки Apple підписує цю версію системи. В інструкції нижче ми розповімо вам, як це зробити.

Як відкотитися до iOS 11.1.2

Крок 1: Переконайтеся, що Apple все ще підписує iOS 11.1.2 перед тим, як почати процес даунгрейда. Це можна зробити на сайті IPSW.me.

Крок 2: Скачайте файл прошивки iOS 11.1.2. Виберіть потрібний розділ (iPhone, iPad або iPod touch), клікніть на модель вашого пристрою і скачайте iOS 11.1.2.

Крок 3: Підключіть iPhone, iPad або iPod touch до комп’ютера за допомогою комплектного USB-шнура і відкрийте iTunes.

Крок 4: Тепер потрібно перевести пристрій в режим DFU. Якщо ви власник iPhone 7 і 7 Plus або iPhone 8 і 8 Plus, то вивчіть це керівництво, а якщо користуєтеся iPhone X — скористайтеся цією інструкцією. При роботі з iPhone, iPad або iPod попередніх поколінь, виконайте наступні дії:

  • Підключіть пристрій до комп’ютера;
  • Вимкніть пристрій;
  • Тепер натисніть і утримуйте кнопку «Харчування» протягом 3 секунд;
  • Потім затисніть кнопку «Додому», не відпускаючи кнопку «Харчування» протягом 10 секунд;
  • Відпустіть кнопку «Харчування», але продовжуйте утримувати кнопку «Додому», поки в додатку iTunes не повідомлення про виявлення пристрою в режимі відновлення;
  • У який з’явився натисніть на кнопку «Ok».

Крок 5: Натисніть і утримуйте Alt / Option на комп’ютері Mac або клавішу Shift на комп’ютері Windows, а потім виберіть «Відновити iPhone …» (iPad / iPod touch).

Крок 5: У вікні вкажіть шлях до раніше скачані файл прошивки iOS 11.1.2 IPSW.

Крок 6: Потім виберіть «Відновити і оновити» і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Крок 7: iTunes перевірить файл прошивки і встановить її на пристрій. Процес займе близько 10 хвилин.

Крок 8: Після завершення процесу відкату з iOS 11.2 до iOS 11.1.2 на дисплеї пристрою з’явиться напис «Hello». Після завершення процесу встановлення системи, можна відновити дані на пристрої з резервної копії iOS 11.2 або налаштувати систему як нового пристрою.

Готово! Ви успішно відкотилися з iOS 11.2 до iOS 11.1.2. Тепер залишається чекати, коли хакери випустять джейлбрейк для iOS 11. Варто уникати оновлень, оскільки iOS 11.1.2 остання версія системи, яка буде підтримувати джейлбрейк (якщо його взагалі випустять).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector