Як скористатися новими функціями App Store в iOS 11

1-OxAulcH8VBcS-mLAMyedcw.png
В iOS 11 Apple суттєво змінила функціонал вбудованого магазину додатків, і в кращу сторону. Всього нових налаштувань три, і всі вони доступні в Налаштуваннях> iTunes Store і App Store:

IMG_0590.PNG

Автовідтворення відео — автоматично починає відтворювати невеликий ролик додатки (якщо він є) прямо в пошуковій стрічці App Store (зліва функцію вимкнено, праворуч — включена):

IMG_0593.PNG

Для лімітних тарифів є можливість включити Автовідтворення тільки при підключенні до Wi-Fi.

Оцінки і відгуки — думаю, довгоочікувана для багатьох функція: вона дозволяє відключати докучливі спливаючі вікна в додатках, в яких просять поставити розробникам оцінку або написати відгук про програму в App Store.

Вивантажувати невикористовувані — функція, яка може бути корисна тим, у кого багато додатків на пристрої, але постійно не вистачає пам’яті. Її суть в тому, що вона відстежує, наскільки часто ви запускаєте ту чи іншу програму, і якщо ви його запускаєте рідко (останній запуск був більше двох тижнів тому) — система запропонує його видалити, але при цьому зберегти в пам’яті всі дані. Якщо вам це додаток знадобиться, то його завжди можна скачати з App Store, при цьому збережені дані будуть знову в нього завантажені, і ви нічого не втратите. Дізнатися, скільки місця звільниться при такій відстані, можна в Налаштуваннях> Основні> Сховище iPhone:

IMG_0594.PNG

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector