Як повернутися на стабільну версію iOS після участі в програмі бета-тестування

iOS 12

Встановити бета-версію прошивки досить приваблива ідея, адже з’явиться можливість першим вивчити новий дизайн, функції і фішки недавно представленої iOS. Однак попередні версії операційної системи часто виявляються нестабільні і привносять проблеми в роботу вашого iPhone або iPad. В такому випадку можна легко повернутися на стабільну версію iOS. В інструкції нижче ми розповімо, як це зробити.

Варіант 1: відкотитися до останньої публічної версії iOS. Як приклад використовуватимемо даунгрейд з iOS 12.3 beta до iOS 12.2.

Є кілька важливих факторів, які необхідно врахувати при плануванні даунгрейда прошивки:

  • Якщо робите даунгрейд до iOS 12.2, то не зможете скористатися резервною копією, яка була зроблена на iOS 12.3 через iCloud або iTunes. Відновити дані можна тільки з резервної копії iOS 12.2. Якщо у вас немає такої резервної копії, то потрібно вручну зберегти всі фотографії та іншу необхідну інформацію перед відкотом на iOS 12.2;
  • Переконайтеся, що Apple підписує ту версію iOS, на яку ви хочете відкотитися. Відкрийте цю сторінку, виберіть свій гаджет і перевірте, чи варто в поле Apple Signing Status зелена галочка;
  • Переконайтеся, що оновили iTunes до актуальної версії;
  • Зверніть увагу, що процес даунгрейда включає в себе повне видалення даних. Подальше відновлення даних з сумісною резервної копії може зайняти тривалий час.

Тепер виконайте всі необхідні дії, зазначені в докладної інструкції.

Варіант 2: видалення профілю розробника і оновлення до офіційного релізу iOS.

Крок 1. Перейдіть в розділ «Налаштування» → «Основні» → «Профіль» і натисніть на Profile iOS Software Beta.

Крок 2. Натисніть «Видалити профіль» і у вікні введіть свій пароль, щоб підтвердити дію. Ваш iPhone або iPad буде перезавантажений.

Крок 3. Тепер перейдіть в розділ «Налаштування» → «Основні» → «Оновлення ПЗ». Завантажити та встановити з’явився офіційний реліз iOS.

Готово! Тепер ви повернули на свій пристрій стабільну версію iOS.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector