Як переводити гроші з карти на карту по фотографії особи

відкриття
Банк «Відкриття» запустив в мобільному додатку «Відкриття. Переклади »можливість відправляти гроші за фотографії одержувача — обличчя людини використовується замість номера картки. Сервіс працює за допомогою нейромережевої технології розпізнавання осіб, яка дозволяє точно ідентифікувати клієнта по його біометричних даних.

Щоб скористатися сервісом, необхідно завантажити на смартфон додаток «Відкриття. Переклади », в головному меню вибрати« Переклад по фото »і сфотографувати одержувача або вибрати його фотографію з галереї. Система не вимагає додаткових пристосувань або датчиків — підійде звичайна камера смартфона на Android або iOS.

відкриття

У додатку фотографія людини використовується замість номера телефону або карти. Коли відправник завантажує в систему фотографію, програма не показує номер карти, а тільки його зашифровану версію. Скористатися перекладом по знімку особи може клієнт будь-якого банку, але одержувач повинен бути зареєстрований в системі «Відкриття». В офісі або при доставці карти кур’єром співробітник банку робить фотографію клієнта, яка автоматично завантажується в систему розпізнавання осіб.

У 2018 році «Відкриття» обіцяє ввести переклади по фотографії для клієнтів будь-яких банків — вони повинні будуть самі завантажити знімок в додаток.

Завантажити для Android

Завантажити для iPhone

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector