Як отримати три місяці Premium на Spotify за один долар

songza-vs-spotify.jpg

Spotify, один з найвідоміших стрімінгових музичних сервісів, пропонує отримати Premium на три місяці за ціною в один долар замість 10 доларів раніше, акція триватиме до 27 червня:

1.PNG

Для того, щоб отримати цю підписку, у вас повинен бути американський аккаунт Spotify і американський VPN (можна скористатися розширенням ZenMate для Chrome). Для оплати вам знадобиться американський аккаунт PayPal, якщо він у вас є — можете переходити до наступної частини інструкції.

Заходимо на сайт PayPal, натискаємо на Sign Up, тип аккаунта — Personal, і вводимо свої (не обов’язково) дані:

1.PNG
Далі потрібно ввести будь-який американський номер телефону (починається на +1) і реальну адресу в США (його можна взяти, наприклад, на fakena.me). Після цього прив’язуємо будь-яку банківську карту — для цього можна скористатися, наприклад, віртуальної картою Яндекс.Денег або Qiwi. Після прив’язки виставляємо карту основним методом оплати.

Тепер заходимо в свій американський аккаунт Spotify (якщо його немає — реєструємо його, якщо у вас обліковий запис в іншій країні, то можна перенести свою музику в новий американський аккаунт за допомогою цієї інструкції). Далі йдемо в панель свого аккаунта Spotify і вибираємо оплату, перевіряємо, що знімуть 0.99 $ за акції, вибираємо оплату через PayPal і потрапляємо на сайт PayPal. Ще раз все перевіряємо і натискаємо на «Оплатити». Гроші знімуть з прив’язаною карти:

1.PNG

Готово. Через 3 місяці почнуть знімати повну вартість, так що треба буде скасувати підписку, інструкція як це зробити є на офіційному сайті. Тепер можна закрити акаунт PayPal і видалити карту Яндекса (якщо вони вам більше не потрібні).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector