Як отримати Skype з новим інтерфейсом на робочому столі

У червні компанія Microsoft оновила додаток Skype на Android і iOS, зробивши його снепчатоподобним. Його зненавиділи користувачі, але Microsoft не збирається зупинятися — незабаром аналогічне оформлення з’явиться у Skype на Windows і macOS.

Microsoft вже тестує новий Skype, і будь-хто може встановити його. Для цього потрібно перейти на сторінку Skype Insider, залогінитися в канал Microsoft і завантажити відповідну програму — для Mac або Windows 10.

У деськтопной версії доступні деякі нові функції — наприклад, згадка співрозмовника в груповому чаті (за допомогою значка @ і ника) і Медіагалерея, де можна знайти файли, якими ви обмінювалися в бесідах. Оновлений Skype знаходиться на ранній стадії розробки, тому в нього все ще не перенести всі можливості класичного додатки. Skype намагається заманити молодіжну аудиторію, але тим, хто користується цим месенджером на комп’ютері навряд чи цікаві «історії» і можливість малювати поверх фотографій.

Для установки цієї версії Skype на комп’ютер з Windows 10 потрібно запустити інсталятор в режимі сумісності з Windows 8. Як це зробити, читайте в нашій статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector