Чим відрізняються СМАРТ годинник? Різновиди і можливості. Які розумні годинник купити? —


В даному матеріалі мова піде не про конкретну модель розумних годин, а про даному сегменті в загальному. Розкласти по поличках і висловити думку нас з спонукало велику кількість питань про різні Смарт годиннику. Але крім цього найбільше користувачі задають досить дивне запитання, а саме «Які смарт годинник краще?». Недоладність даного питання полягає в тому, що незрозуміло про що йде мова.

Що таке смарт годинник?

Не дивлячись на досить розмите назва даного гаджету можна дати чітке визначення. А саме смарт годинами можна назвати будь-який годинник в яких є операційна система. На даному етапі будь-яка операційка, який процесор і які можливості дані годинник надають. Також не важливо, скільки вони коштують, тому, як ціна годинника може коливатися від 600 грн за smart годинник a1 і до кількох тисяч. Важливо тільки одне, якщо є операційна система, значить, їх можна назвати смарт годинами.  

Різновиди смарт годин.

Виходячи з визначення, яке ми дали вище, можна виділити кілька типів смарт годин:

  • Фітнес трекери або фітнес браслети
  • GPS трекер або розумні дитячі годинник
  • Годинники — телефони, як правило йдуть з додатковими можливостями
  • І останнє, то що потрібно називати смарт годинами.

фітнес браслети

За фактом фітнес браслети мають свою назву і називати їх смарт годинами — не можна. Але це відбувається повсюдно з цієї причини довелося внести їх до списку.
Можливості та характеристики

  • — показувати час
  • — показувати дату
  • — вимірювати кількість кроків
  • — вимірювання кількості калорій
  • — вимір частоти серцевих скорочень
  • — синхронізація з телефоном

GPS трекер у вигляді годинника

Даний девайси також стали досить популярними за рахунок унікальної функції, а саме отследжіваніе розташування. І такий годинник дуже актуальні для дітей та їх батьків, тому як їх не потрібно носити в кишені і вони не Маша, а мама дитини завжди знає де він і в будь-який момент може йому зателефонувати.

Годинник телефон

Цей тип годинника з’явився дуже давно, ще до появи вже розглянутих гаджетів і тоді їх ніхто не називав смарт годинами. Фактично це телефон в зменшеному вигляді з усіма витікаючими наслідками. Тобто на борту є СІМ карта, GSM модуль, процесор, оперативна і постійна пам’ять іноді навіть камера. Але замінити телефон вони не можуть з кількох причин: низька продуктивність, ергономіка, заряд АКБ і найважливіше — для комфортного використання постійно потрібно гарнітура.

Повноцінні смарт годинник

Повноцінні смарт годинник — це той гаджет. Який створювався не для того щоб займати окрему лінійку в цій групі або замінити смартфон, а для того, щоб розширити можливості смартфона. Тобто приймати дзвінки, відповідати на смс повідомлення, сигналізувати про нові повідомлення і звичайно ж керувати вашим смартфоном на відстані. Кожне з вище представлених пристроїв має якусь одну або кілька унікальних можливостей, а повноцінні смарт годинник повинні вміти все і при цьому робити це швидко. Але у них є один недолік — вони дорогі

І головне питання: Які смарт годинник краще?

Відповідь — будь-які. Вибирати слід виходячи з ваших потреб і можливостей. Якщо Вам потрібно вимірювати пульс, то вам достатньо буде фітнес браслета, якщо б хотіли познайомитися з дитиною, то безумовно годинник gps трекер з окремою цим картою. У будь-якому випадку потрібно дивитися на характеристики і можливості, а вже після цього на дизайн, час роботи без підзарядки і продуктивність.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector