Безпека дітей за допомогою розумних годин Smart Baby Watch

Відображення треку на карті
Турбуєтеся за своїх дітей, коли вас немає поруч? Позбавтеся від цієї проблеми за допомогою розумних дитячих годин Smart Baby Watch! Щоб полегшити життя батькам, було створено спеціальний пристрій, що дозволяє завжди бути в курсі розташування дитини. Воно дозволяє чути все, що відбувається навколо.

Це пристрій — дитячі годинник Smart Baby Watch Q50. Маючи їх на руці, ваші син або дочка, можуть бути впевнені, що тато і мама поруч. Не секрет, що за своєю натурою діти цікаві і дуже довірливі. Тому небезпека для них представляють і люди, і навколишнє оточення.

В першу чергу загрожувати безпеці дітей можуть незнайомці. Вони вірять дорослим і можуть порахувати, що за порадою доброї тітки або доброго дядька, чинять правильно. Таким чином, дитина, може бути, втягнутий в історію з самими неприємними наслідками.

На жаль, все частіше діти стають джерелом наживи. Випадки їх викрадення далеко не поодинокі. Дитину можуть викрасти, коли він випадає з поля зору батьків лише на кілька хвилин.

Дуже багато дітей великі фантазери і люблять подорожувати. Заблукає в умовах великого міста їм дуже просто, і знайти шлях додому самостійно він не зможе.

Для батьків підлітків, дуже актуальна проблема пов’язана з прогулами в школі. З годинником відстежити де знаходиться підліток в школі або в будь-якому іншому місці дуже просто. У шкільному віці, число спокус різко зростає. Від зовсім невинних, як ігрова приставка, до більш серйозних — наркотиків. Вихід з ситуації, що склалася — подарувати своєму чаду годинник з gps трекером для дітей.

Принцип роботи пристрою дуже простий. На батьківському мобільному пристрої стоїть спеціальна програма, яка і відстежує місцезнаходження по годинах. Причому всі дані надходять моментально. Як тільки місце знаходження дитини змінюється, батькам йде коротке повідомлення, причому збрехати про те, чим зайнятий, дитина не зможе, так як батьки почують всі, про що говорять поруч. У програмі можна налаштовувати спеціальні області (наприклад, будинок, школа і т.д.) — якщо годинник потрапляють в цю область, то приходить сповіщення.

Годинник має сучасне оформлення, яке сподобається будь-якій дитині. Пристрій може виконувати велику кількість функцій, при цьому вартість його не виходить за розумні межі. Це пристрій — гарантія батькам, що з дитиною нічого не трапиться з моменту, як він вийде за двері квартири, і до моменту, поки не повернеться додому.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector