Apple випустила iOS 11.3, але тільки для нового iPad

iOS

Компанія Apple, як і обіцяла, випустила до кінця березня фінальну версію iOS 11.3. З невідомих причин оновлення вийшло тільки для нового iPad, який був представлений на презентації 27 березня. Очікується, що iOS 11.3 для всіх підтримуваних пристроїв вийде в найближчі дні.

Одним з головних нововведень iOS 11.3 є з’явився розділ налаштувань «Стан акумулятора», в якому користувачі можуть отримувати відомості про стан акумулятора. Власники iPhone 6/6 Plus, iPhone 6s / 6s Plus, iPhone SE і iPhone 7/7 Plus з «дохлими» акумуляторами отримали можливість відключити штучне зниження продуктивності.

Також користувачів чекають нові анімовані емотикони, можливості ARKit 1.5, функція «Повідомлення в iCloud» і багато іншого:

Анімодзі

В існуючий комплект з дванадцяти анімованих емодзі буде додано ще ЧЕТРА: дракон, ведмідь, лев і череп. В даний час анімодзі працюють тільки iPhone X, оскільки їм потрібно камера TrueDepth і процесор A11 Bionic.

iOS 11.3

акумулятор

У системних настройках з’явиться розділ, в якому можна перевірити стан акумулятора та з’ясувати, чи потребує він в заміні. Там же можна буде включити або відключити уповільнення продуктивності процесора в залежності від здоров’я батареї. В даний час деякі моделі iPhone самостійно вирішують, з якою максимальною частотою може працювати процесор, і зменшують її, якщо виявляються проблеми з акумулятором.

здоров’я

У додатку «Здоров’я» з’явиться агрегатор інформації про фізичний стан користувача. Він буде збирати дані за допомогою різних аксесуарів, в тому числі Apple Watch.

Business Chat

У iMessage з’явиться Business Chat — розділ для спілкування з представниками різних організацій. Перші партнери Apple в цьому проекті — американські компанії Discover, Hilton, Lowe’s і Wells Fargo. Business Chat повинен стати аналогом спілкування в соцмережах на кшталт Twitter і Facebook.

ARKit 1.5

Оновлена ​​версія платформи ARKit дозволить смартфонам і планшетів за допомогою камери розпізнавати двомірні об’єкти (на кшталт дорожніх знаків, постерів і малюнків) і впроваджувати їх в доповнену реальність. Розробники отримають нові інструменти для роботи з віртуальними і реальними об’єктами, завдяки чому AR-додатки повинні стати ще більш цікавими.

Інші нововведення:

  • Функція «Повідомлення в iCloud», анонсована ще влітку 2017 року, нарешті з’явилася в iOS;
  • Анімація виклику багатозадачності на iPhone X стала в два рази швидше. Також були перероблені і деякі інші анімації;
  • На вкладці «Оновлення» в App Store тепер відображається номер версії і розмір поновлення для кожного конкретного застосування;
  • У Game Center з’явилася можливість керувати списком друзів, видаляючи окремих людей. Раніше користувачі могли видалити тільки всіх друзів відразу;
  • При початковому налаштуванні iPhone з’являється новий екран конфіденційності зі спеціальним значком. Кожен раз, коли користувач побачить такий значок, це буде означати, що функція Apple або додаток запитує доступ до його особистої інформації;
  • Тепер можна відкласти завантаження і установку нової версії iOS на 90 днів;
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector