Тариф дзвінки всім + Лайфселл. Відгуки та оцінка

дзвінки Всім +
Увага компанія Лайфселл піднімає в черговий раз абонлату і вона становитиме 50 грн.

Детальніше — http://specialcom.net/mobile-telecomm/zvonki-vsem-lajfsel-uzhe-50-grn-ili-kak-samyj-deshevyj-tarif-za-god-prevratilsya-v-bespoleznyj/

Тарифний план від лайфселл під назвою дзвінки всім плюс має на увазі, що в рамках даного тарифу користувач буде тільки дзвонити. Іншими словами всі інші послуги не є пріоритетними. Даний тариф підходить для тих, хто не користується інтернетом і смс повідомленнями. Також даний пакет може відмінно доповнювати ваш телефон як друга сім карта. Нижче спробуємо порівняти даний пакет з аналогічними пакетами Київстар і МТС.

Абонентська плата і регіон пакета — Дзвінки всім +

Тариф діє по всій Україні, тільки абонентська плата трохи відрізняється. А саме для Києва і київської області абонплати складає 20 грн, для решти України — 15 грн на місяць. Порівнюючи з Київстаром і Водафон, то найближчі родичі даного тарифного плану є Київстар для дзвінків і Водафон ред XS, у першого мінімальна абонентська плата на даний момент складає 20 грн (для Києва — 35), а у другого мінімальна і єдина абонентська плата становить 40 грн .

Вартість додаткових послуг

Дзвінки на інші оператори

30 хвилин в місяць (входять в абонплату)

СМС

1 грн за першу смс, і 49 штук беслпатно в той же день

замість висновку

З огляду на, що пакет розроблявся для здійснення дзвінків, то вихід в мережу з даного тарифного плану досить дорогий (5 грн за 250 мегабайт), але всі інші послуги — досить прийнятні. Особливо якщо використовувати даний пакет як другий номер для дзвінків на Лайф, або у вас немає необхідності інтернет.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector