Спортивні андроїд додатка для тренувань і мотивації

спорт додатки андроїд
Життя сучасної людини щільно пов’язана з використанням всіляких гаджетів і додатків. Наприклад, можна вимірювати артеріальний тиск і аналізувати його динаміку в спеціальній програмі, відмовитися від паперових карток на користь автомобільних навігаторів або користуватися безконтактною системою оплати послуг або товарів. А якщо доповнити свій смартфон розумним браслетом, скажімо від Xiaomi, то можна стежити за своїм здоров’ям, підраховувати кількість калорій, що спалюються, стежити за частотою серцевих скорочень і все це в автоматичному режимі.

Наостанок залишиться тільки підібрати додаток, яке дозволить Вам вести статистику і відображати реальні результати або провали в приємному для Вас інтерфейсі. Хоча зараз кожен виробник намагається оцінювати свої розробки за різними критеріями, з якими можна ознайомитися тут, щоб відповідати бажанням користувача.

Як можна поліпшити своє здоров’я за допомогою смартфона

Розглянемо кілька додатків, які створені для того, щоб мотивувати, контролювати і примушувати власника смартфона виконувати вправи для досягнення конкретної мети.

Для тих, хто хоче подолати себе, а не давати обіцянки з понеділка почати займатися, було розроблено незвичайне додаток Endomondo. Воно допоможе своєму власникові зберігати і аналізувати власні досягнення. Завдяки функції «Обіцянки» можна поставити собі конкретну мету. Наприклад, пробігати в день по 5 кілометрів. Далі слід налаштувати всі необхідні параметри для моніторингу, а програма допоможе все проконтролювати в обраний проміжок часу. Забути про обіцянку не вийде, так як про нього буде відбуватися постійне нагадування, і видаватися статистика успіхів. Друга унікальна функція програми називається «Виклик». Вона допомагає тим, хто любить суперництво у всьому. Можна кинути виклик друзям в обраній фізичної дисципліни, а Endomondo виступить в ролі рефері.

Біг — відмінний спосіб привести себе в гарну фізичну форму. Але, як показує практика, більшість новачків припиняють свої тренування протягом місяця після початку. Для того, щоб не дати собі розслабитися і продовжити заняття бігом, не дивлячись на лінь, було придумано додаток 5K Runner. Програма допоможе скласти план і розклад тренувань, розповість про особливості кожного виду занять і про те, як правильно виконувати вправи. Найкраще використовувати 5K Runner укупі з навушниками, так як в додатку присутня можливість управління музикою. Крім того, програма допомагатиме користувачі, чергуючи сигнали для переходу на біг і на ходьбу.

Окремо для любителів зимових видів спорту було розроблено додаток Snowbuddy. Програма відстежує погодні умови, місцезнаходження користувача за даними GPS, показує швидкість руху і пройдену відстань. Якщо підключити Інтернет-з’єднання, то стануть доступні функції спілкування з іншими користувачами і можливість змагання.

Назва програми «Бодібіллдінг» говорить сама за себе. Програма стане в нагоді тим, хто хоче займатися в спортзалі, але не має своєї програми. Розділ «Вправи» містить опис можливих занять і техніка їх виконання. Розділ «Тренування» допоможе вибрати відповідну програму по групах м’язів або частоті відвідування спортзалу. Крім того, вправи можна впорядкувати за наявності тренажерів в залі. «Бодібіллдінг» підходить для спортсменів з будь-яким рівнем підготовки. Цю програму можна використовувати навіть просто як довідник.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector