Що таке rep в стім

Багато користувачів Steam стикаючись з поняттям «+ або — rep» і не розуміють, що він може означати, для чого він і важливий Чи. А зазвичай стикаються і звертають увагу з ним користувачі, що здійснюють обмін предметами або своїм інвентарем. Ось про це поняття і піде мова.

Що таке rep в стім

Що означає «+ або — в rep»

«Rep» — це скорочення від англійського слова «reputation», що в перекладі означає «репутація», і саме це поняття розробники і вклали в скорочення.

За задумами «Steam», користувачі з хорошим показником цієї самої репутації, надійні і перевірені, і з ними вільно можна обмінюватися предметами, інвентарем, та й взагалі довіритися.

Репутація в Steam

Репутація в Steam

«+» Або «-» можна отримати при успішному або, навпаки, не успішному обміні, і чим краще показники, тим більше довіреною і прокачаний можна вважати свій аккаунт. По крайней мере, таке значення вкладали «Valve».

Чи варто вірити?

Раніше, коли він тільки вводився, можна було сказати з повною упевненістю: «Так, дійсно, цей гравець перевірений і йому можна довіряти».

Але, на жаль, в даний час, якщо шукати відповідь на питання: «Що значить rep в стім?», То зіткнешся із суцільним обманом.

Зараз існує безліч форумів і співтовариств, в яких можна домовитися на накрутку позитивної репутації, це взаємний коментар з «+» до кармі і фейковий обговорення обміну, якого і не було.

І цим дуже часто користуються шахраї, видаючи свій показник за дійсний, і обманюючи тим самим довірливих користувачів, які, покладаючись на порядність, погоджуються на односторонню угоду і в підсумку залишаються ні з чим.

Відгук про репутацію в Steam

Відгук про репутацію в Steam

Як висновок варто сказати, що, як і в багатьох нововведення, бажання були благими, але результат інтегрування «reputation» — плачевний, і з упевненістю можна сказати, що ні на яку позитивну репутацію гравців і їх акаунтів покладатися не варто.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector