Що таке месенджер Google Allo, як завантажити його на Android

Google Allo на екрані смартфона

Компанія Google представила суспільству нову чат-програму під назвою Allo, що працює на пристроях з операційною системою Android. У додатку є всі звичні функції, властиві сучасним мессенджерам. Давайте розглянемо докладніше, що собою являє дана програма.

Що таке Google Allo для Андроїд

Google Allo — зручний мобільний додаток для спілкування, зокрема для передачі миттєвих повідомлень.

Серед основних функцій програми виділяють наступні:

Можливість створювати малюнки. Доповніть фотографію оригінальним малюнком, виконаним власноруч, накладіть на неї відповідний текст і сміливо відправляйте друзям.

наявність стікерів. Ціла колекція забавних наклейок передасть ваш настрій співрозмовника без зайвих слів. Їх розробляли незалежні художники і студії по всьому світу.

збільшення шрифту. Змінюйте розмір тексту простим рухом пальців по екрану, не перемикаючись на великі літери. Так ви дасте зрозуміти абоненту на іншому кінці дроту, яка інтонація у Вашого повідомлення. Маленький шрифт — щось прошепотіли, що можна було б і не говорити або ж величезний — що говорить про підвищеному тоні.

Функція розумного відповіді. Головна особливість програми, яка автоматично підбирає відповідь на вхідне повідомлення. Тут точність підказок поліпшується сама по собі, аналізуючи манеру спілкування власника. Але поки така операція доступна тільки англійською мовою. Переклад на російську мову вже в планах.

Спілкування в соціальних мережах

Вбудований асистент від Google. Ви можете задати помічникові будь-яке вас цікавить, наприклад: «Яка погода?» Або «Де поблизу випити кави?». Для цього в чаті введіть «@google» і звертайтеся за допомогою. Не звертайте додаток і у вікні чату ви отримаєте відповідь, який бот витягує з пошукової системи Google. Ця функція теж поки англомовна, але компанія обіцяє, що скоро вона буде підтримувати багато мов.

Режим «Інкогніто». Завдяки цій місії включається наскрізне шифрування відправлених повідомлень. Також можна додатково налаштувати конфіденційність, наприклад, приховати push-повідомлення, щоб вони не виводилися на заблокований екран або задати проміжок часу, після закінчення якого повідомлення будуть видалені.

Так само, як і у всіх месенджерах в Google Allo потрібно реєструватися. Це відбувається за допомогою перевірочного SMS. Додаток буде прив’язане до вашого телефонним номером, а не до облікового запису в Google. Процес реєстрації вимагає вибору псевдоніма і аватарки.

Зайшовши в програму, ви відразу потрапите на головний екран, де буде видно всі діалоги. Але поки ви не почали спілкування, сторінка буде порожня. Натиснувши на кнопку створення повідомлення, вам буде запропоновано список контактів, з якого ви виберете потрібний.

Смартфони з іконками і картинками на екрані

Відмінності від інших месенджерів

Allo є програмою, що включає стандартний набір функцій, що дозволяють обмінюватися інформацією, серед яких відправка голосових повідомлень, фотографій і відеофайлів, геолокація. Але все ж, є деякі моменти, які виділяють сервіс серед собі подібних. До них можна віднести наступне:

  • можливість робити замальовки на фотографіях, які будете відправляти;
  • зміна розміру тексту прямо на дисплеї за допомогою бігунка;
  • наявність текстового асистента.

Але є і недолік, який відрізняє даний месенджер від інших. Allo не може бути запущено одночасно на декількох гаджетах. Робота буде відбуватися тільки на одному апараті.

Додаток доступний для скачування в Google Play. Так, що якщо є бажання випробувати можливості нової спілкувалки, не втрачайте часу і встановлюйте її на свій смартфон або планшет.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector