Що таке Інстаграм Візитка?

Соціальна мережа Інстаграм не припиняє радувати нас новинками свого функціоналу. Не встигли відгриміти новації 2017 року, а на черзі вже новини року 2018, з різними зручними нововведеннями. Однією з таких функцій стала «Інстаграмм Візитка», бета-тестінг якої закінчився 4 жовтня 2018 року. Нині вона доступна всім користувачам Інстаграм, і вже встигла заслужити свою порції похвал і заслуженою критики. Що це таке Інстаграм Візитка, в чому її переваги і недоліки, де і як її можна використовувати. Чому її критикують користувачі інших соціальних мереж — про все це розповімо в цьому матеріалі. Інстаграм Візитка

Що це Візитка в Instagram?

Незважаючи на безліч переваг Інстаграма, функціонал даної соціальної мережі регулярно звинувачується в плагіаті з боку її безпосередніх конкурентів. Ось і зараз, не встигла «Інстаграм Візитка» вийти в маси. Як з боку користувачів відразу ж посипалися звинувачення в плагіаті, які побачили в «Інстаграм візитки» аналог «снепкодов» в «Snapchat» і QR-коду в «Facebook Messenger». При цьому снепкоди в Снепчат з’явилися ще в 2015 році, а QR-коди в Фейсбуці стали доступні в квітні 2017 року. Інстаграм спізнюється? Все може бути.

Запуск Інстаграм Візитки

Функціонал Інстаграм Візитки запущено 4 жовтня 2018 року

Отже, що ж таке «Інстаграм Візитка»? Інстаграм Візитка (англ. «Nametag») — це створена за допомогою Інстаграм ідентифікаційна картка користувача. Що дозволяє швидко і зручно знаходити профіль цього користувача в Інстаграм. «Візитка Інстаграм» унікальна, налаштовується під смаки і переваги користувача. Дозволяючи легко переглядати і додавати знайдені за допомогою візитки акаунти користувачів в Інстаграм.

візитки Інстаграм

Так виглядають візитка в Інстаграм (три різні форми)

Суть роботи з Інстаграм Візитівкою полягає в наступному. Ви створюєте таку візитку з допомогою функціоналу Інстаграм, і розміщуєте її в електронному (або паперовому) вигляді в будь-якому видному (публічному) місці. Інші користувачі за допомогою вбудованого в Інстаграм інструменту зчитують вміст даної візитки (сам процес схожий на зчитування QR-коду), після чого їх Інстаграм відразу ж знаходить профіль власника візитки в соціальній мережі. Чи залишиться перейти на даний профіль в Інстаграм, переглянути його вміст, підписатися на нього і так далі.

Функціонал «Інстаграм Візитка» доступний для користувачів Андроїд і IOS, досить оновити ваш Instagram до найсвіжішої версії.

Також раніше ми розібрали, як відповідати на питання в Інстаграм.

Навіщо створена Інстаграм Візитка?

Після того, як ми дізналися, що це таке Інстаграм Візитки, розберемо також, навіщо вона була введена в функціонал соціальної мережі Інстаграм. Цей цифровий продукт створений для полегшення пошуку потрібного користувача у зазначеній соціальній мережі. Далеко не секрет, що безліч користувачів стикаються з труднощами, намагаючись знайти профіль потрібного користувача в Інстаграм за допомогою набору його імені. В ході пошуків допускаються різні орфографічні помилки, а якщо в імені користувача є ще й точки, абревіатури і підкреслення, то процес пошуку істотно ускладнюється.

Тепер же процес переходу на сторінку потрібного користувача істотно полегшений, і займає всього пару секунд. Досить запустити Інстаграм, вибрати опцію сканування Інстаграм-Візитки, і навести на таку візитку камеру вашого гаджета.

Як її створити?

З’ясувавши, що це Візитка Інстаграм, і для чого вона призначена, розберемося тепер, як її створити. Для цього необхідно перейти в Інстаграм, де в розділі зі статистикою повинна бути доступна опція «« Instagram-візитка »(Nametag). Тапнув на ній, ми перейдемо у вікно створення нашої візитки.

Тап Візитка

Тапніте по напису «Instagram-візитка»

Доступні три основи для створення візитки:

 • Смайли (emoji) — дозволяє вибрати вид смайликів, які будуть пропорційно розміщені по всьому екрану у вигляді фону для нашої візитки;
 • Кольорова заливка (color) — (дозволяє вибрати один з кольорів в якості фону);
 • Селфі зі стікерами (selfi) — в основі майбутньої візитки буде фото нашого особи, до чого можна буде додати різні стікери — окуляри, вуса, сердечка, єдинороги та ін .;

  фон Візитка

  Виберіть кращий фон для вашої візитки

У веб-версії Інстаграм також доступна функція створення візитки Інстаграм, при цьому відсутня можливість вибору фону у вигляді емоджі і Селфі.

візитка Веб

Доступ до функціоналу візитки в веб-версії Інстаграм

Коли наша візитка створена, ми можемо її відправити. Для цього тиснемо на значок зі стрілкою в правому верхньому куті. Інстаграм запропонує нам вибрати, куди відправити нашу візитку — G-mail. Telegram, Facebook і інші альтернативи.

Крім того, ми можемо зберегти цю візитку, зробивши PrintScreen екрану. І далі цю картинку ми можемо додати кудись, або вивести на екран нашого смартфона з «Галереї», щоб інший користувач зміг вважати її вміст

Також вам може бути цікаво, як і де знайти красивий шрифт для Інстаграма.

Як сканувати Інстаграм візитівку

На екрані створення Візитки Інстаграм внизу є спеціальний напис «Сканувати Istagram-візитку».

Тап напис

Тапніте на цей напис

Необхідно буде натиснути на неї, і навести камеру вашого смартфона на сторонню візитку так, щоб остання розташувалася в центрі рамки. Система автоматично вважає вміст візитки, і направить вас на сторінку творця даної візитки. Чи залишиться натиснути на «Перейти в профіль», і переглянути весь вміст цього аккаунта.

сканування візитки

Відскануте візитку, і перейдіть в профіль потрібного користувача

При цьому ви можете сканувати як паперові роздруківки таких візиток (листки з такими візитками можна розмістити де завгодно), так і електронний варіант візитки зі смартфона або веб-сайту.

Де можна використовувати візитівку Інстаграм?

Кількість місць, де можна використовувати Інстаграм візитівку, обмежена лише фантазією самого автора візитки. На вскидку можна вказати наступні місця:

 • Друк візитки на паперових візитних картках;
 • Розмістити візитку на прилавку вашого магазину;

прилавок Магазину

Візитка на прилавку магазину

 • Вставка візитки в лист електронної пошти замість підпису;
 • Установка Інстаграм Візитки на вашому веб-сайті;
 • Друк візитки на чашці;
 • Тату з Інстаграм Візитівкою на вашій руці;
 • Розмістити візитку на вашій виставці etc.

Словом, думайте, міркуйте, експериментуйте. Можливості для використання Інстаграм Візитки воістину величезні.

Також наш матеріал допоможе вам вибрати красиві ники для Інстаграма.

висновок

Вище ми розібрали, що таке Інстаграм Візитка, як її створити і як можна вважати таку візитку з допомогою вашого профілю в Інстаграм. Функціонал Візитки дозволяє легко і швидко знаходити профіль потрібного користувача в Інстаграм, що полегшує процес пошуку потрібних контактів, роблячи соціальні комунікації простішими, зручними і ефективними.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector