Roundup: 10 Особливості Samsung Galaxy S8, які потрібно знати

Galaxy S8 нарешті приземлився, і це абсолютно відмінний пристрій.

Ми опускаємо очевидні функції, які ви обов’язково знайдете, відкладаючи їх під час очікування.

# 1.

Велика річ про Infinity дисплей S8 є те, що він має навігаційну панель на екрані, яка тепер може бути повністю налаштована на свій смак.

Іншими словами, ви можете змінити розташування кнопок, якщо хочете.

Потім натисніть кнопку «Розкладка кнопки», а потім виберіть Повернутися додому — Останнє або Останнє — Повернутися додому, залежно від того, до чого звикли.

# 2.

Панель QHD + AMOLED Galaxy S8 є, мабуть, самим передовим екраном, розміщеним на смартфоні до сих пір і нічого не запаморочливого.

Тим не менш, роздільна здатність регулюється, тому ви можете перейти в меню «Перегляд» у меню «Налаштування», а потім вибрати опцію «Роздільна здатність екрана», щоб налаштувати її та розкрити справжній потенціал епічного показу S8.

# 3.

Тепер S8 оснащений додатковими функціями безпеки, зокрема сканером діафрагми та розпізнаванням обличчя.

Тим не менш, розташування сканера відбитків пальців було проблемою для багатьох людей, адже розміщення його поза центром об’єктива на задній панелі камери ускладнює його використання багатьма людьми.

Перш за все, не забудьте тримати свої відбитки пальців принаймні двічі, щоб читати більш надійно, будь то правша чи лівша.

Якщо ви правили, крім індексу, ми рекомендуємо зберегти відбиток на середньому пальці, тому що виявилося, що він краще підходить до датчика.

# 4.

Одним з найбільших недоліків використання зворотного сканера відбитків пальців є можливість покласти палець на телефон, коли він оновлюється.

Рішення цієї проблеми полягає у використанні вбудованого сканера S8 як другого способу розблокування S8, коли він нерухомий.

# 5.

Galaxy S8 тепер має вбудовані еквалайзери, які можна налаштувати, щоб налаштувати звук.

Знайшовши це меню, було б добре розпочати відтворення музики, щоб почути різницю.

# 6.

У Samsung є кілька цікавих функцій, які дозволяють переходити від головного шутера до камери selfie, не дивлячись на екран або торкатися піктограми перемикача камери.

Перший метод, безумовно, найпростіший — просто пересувайтеся вгору і вниз по екрану камери, щоб перемикатися між передньою і задньою камерами.

Крім того, ви можете скористатися кнопкою живлення для перемикання з камери заднього виду на передню камеру і навпаки шляхом швидкого подвійного натискання під час відкриття програми камери.

# 7.

Панель S8 яскравості розташована на вкладці швидких налаштувань за замовчуванням, що означає, що вам потрібно двічі перейти вниз, щоб отримати доступ до неї.

Щоб розпочати роботу, потрібно отримати доступ до панелі яскравості, тому двічі проведіть вниз з верхньої частини екрана, щоб відкрити панель регулювання яскравості під плиткою швидких налаштувань.

Тут з’явиться меню, тому ввімкніть перемикач поруч із пунктом «Показати керування у верхній частині». «Нарешті, натисніть» Готово «, щоб обернути речі.

# 8.

Вбудований світлодіодний ліхтар на S8 можна модифікувати відповідно до потреб освітлення.

# 9.

Поліпшення DPI на вашому смартфоні завжди вимагало кореневого додатка, АБР або інших компаній.

Щоб розпочати роботу, спочатку потрібно ввімкнути приховане меню «Параметри розробника» в Galaxy S8, перейшовши в меню «Про телефон» у «Налаштуваннях» і сім разів торкнувшись пункту «Створити номер».

Потім поверніться на головну сторінку «Налаштування» та виберіть «Параметри розробника» внизу списку.

Тепер можна вибрати параметр «Мінімальна ширина» і ввести номер, який відповідає розміру вмісту, що відображається на екрані.

Мінімальна ширина — 320 (ліворуч), 360 (посередині) і 399 (праворуч).

# 10.

Адаптований звук — це прихована функція, яка в основному виконує тест на слух, щоб забезпечити персональний профіль звуку, який ідеально підходить для вашого слуху.

Щоб отримати доступ до цього прихованого каменя, спочатку потрібно перейти до головного меню налаштувань телефону.

Після завершення тесту Adapt Sound просить вас вибрати слухання, з якого ви хочете почути телефонні дзвінки. Після вибору нового спеціального звукового профілю він буде активований і доступний для перегляду.

Як вам подобається Samsung Galaxy S8?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector