Рішення проблеми «Монтажник виявив помилки до конфігурації iTunes» при установці iTunes

Така помилка, як «Монтажник виявив помилки до конфігурації iTunes» зазвичай виникає при повторному завантаженні програми на комп’ютер. Однак ми також розберемося і з другою проблемою, яка виникає, коли Айтюнс ще не встановлювали.

Рішення проблеми «Монтажник виявив помилки до конфігурації iTunes» при установці iTunes

Як усунути проблему при установці iTunes: «Монтажник виявив помилки до конфігурації iTunes».

Глюк при повторній установці

В даному випадку високий відсоток того, що колись ви вже встановлювали Айтюнс, і залишкові файли не дають зробити це повторно. З цієї ситуації є два виходи.

вихід 1

Даний спосіб передбачає виконання повного видалення програми і всіх її компонентів. Однак зробити це за допомогою самого Windows не можна. Тому нам доведеться вдатися до допомоги дуже корисною утиліти Revo Uninstaller. Про те, як правильно видалити Айтюнс, ми говорили в одній з попередніх статей. Після цього перезавантажте комп’ютер і спробуйте заново завантажити додаток.

Видалення через Revo Uninstaller

вихід 2

Цей метод полягає у відновленні системи, перейшовши до моменту, коли додаток було ще не встановлено. Варто зазначити, що цей спосіб підійде тільки для тих, хто встановив додаток відносно недавно. Для початку перейдіть в «Панель управління». У верхній частині екрану виберіть метод перегляду «Дрібні значки». Перейдіть в пункт «Відновлення» ® «Запуск відновлення системи». Якщо на екрані ви бачите потрібну точку відкату, то виберіть її та почніть процес. Його час буде залежати від того, як давно була проведена установка iTunes.

Запустити систему відновлення

Помилка при першій установці

Якщо ви вперше завантажуєте додаток і у вас виникає проблема, то це може говорити або про наявність вірусів, або про несумісність програми з ПК. Розберемося з кожної з проблем.

заражений комп’ютер

В такому випадку вам слід сканувати систему на наявність вірусного ПЗ, і в разі виявлення — вилікувати ПК. Можна використовувати різні програми, але дуже добре з цим справляється Dr.Web CureIt. Після сканування перезапустіть комп’ютер і відновите завантаження Айтюнс.

Сканування системи Dr.Web CureIt

Налаштування сумісності

Клацніть по ярлику iTunes правою кнопкою мишки і у вікні, перейдіть в «Властивості». У вкладці «Сумісність» відзначте пункт «Запустити програму в режимі сумісності з» і нижче виберіть Windows 7 (або вашу операційну систему). Збережіть зміни. Знову клацніть правою кнопкою мишки по ярличку, але вже виберіть «Запуск від імені адміністратора».

ВАЖЛИВО. Перевстановлення операційної системи — це крайній вихід з даної ситуації.

Прочитавши статтю, ви дізналися про способи вирішення проблеми «Монтажник виявив помилки до конфігурації iTunes».

Сподіваємося, що після прочитання у вас не залишилося ніяких питань, але якщо вони у вас є, то сміливо задавайте їх у коментарях. Відповіді на них будуть дані в найкоротші терміни. Також будемо вдячні, якщо ви поставите лайк і поділіться цією статтею зі своїми друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector