Reboot system now переклад на російську і що це таке на Андроїд

Перевантаживши одного разу наш Android-девайс ми можемо виявити, що на екрані з’явилося загадкове меню. Нижче розберемо особливість команди «Reboot system now», а також дізнається, що це таке на смартфоні з Андроїд, який її переклад на російську. І функціональні можливості надає дана опція.

Переклад на російську фрази «Reboot system now»

У перекладі на російську мову фраза «Reboot system now» виглядає як «Перезавантажити систему зараз». Активація зазначеної опції дозволяє перезавантажити ОС Android звичайним чином, відновивши її стандартний функціонал.

Опція «reboot system now» в меню відновлення

Поява меню з опцією «Reboot» зазвичай сигналізує про вхід в режим «Recovery» (відновлення) на вашому гаджеті. Він дозволяє повернути телефон до заводських, очистити системний кеш, встановити в систему необхідні апдейти. Це зручний інструмент відновлення нормального функціоналу телефону після збою або різних флуктуацій в його роботі.

Як же ви потрапили в «Recovery Mode» з опцією «Reboot system now» на Андроїд? І що робити, якщо в меню немає російської мови? Дізнаємося нижче.

Як потрапити в Recovery Mode на Андроїд і що це таке

Потрапити в режим «Recovery» можна як і випадково, так і за допомогою активації потрібної комбінації клавіш. У першому випадку причиною може послужити звичайний збій девайса або хаотичне натискання власником на кнопки смартфона, що активують перехід в режим «Recovery».

В іншому ж випадку перехід в режим скидання налаштувань відбувається через активації наступних кнопок (при вимкненому пристрої):

 • «Гучність вниз» плюс «Харчування»;
 • «Гучність вверх» плюс кнопка харчування;
 • Натисніть «Гучність вверх» плюс кнопка «Живлення» плюс кнопка «Home»;
 • «Гучність вниз» плюс кнопка «Живлення» плюс кнопка «Home»;
 • Потрібно натиснути «Гучність вверх» плюс кнопка «Гучність вниз» плюс кнопка «Power».

Recovery Mode

Один з варіантів входу в «Recovery Mode»

Залишається затиснути зазначену комбінацію клавіш (залежить від моделі телефону), після чого телефон увімкнеться, завібрує, і завантажиться в режимі відновлення.

Це корисно знати: Як користуватися Android Pay в Росії.

Функціонал меню скидання налаштувань на Android

Після появи меню з «Reboot system now» зверху вам буде доступний функціонал меню відновлення. На жаль, російською мовою меню недоступне, але ми надамо розшифровку.

Його опції наступні:

 • «Reboot system now» — перезавантаження системи;
 • «Reboot to bootloader» — перезапуск в режим завантажувача, пряме завантаження ОС для отримання доступу до режиму відновлення;
 • «Wipe data / factory reset» — очищення даних і скидання до заводських налаштувань. Використовується до отримання «заводського» варіанту телефону, коли зайві дані з нього вилучені;
 • «Wipe cache partition» — очищення розділу кешу;
 • «View Recovery Logs» — дозволяє переглянути логи відновлення;
 • «Run Graphics Test» — запускає графічний тест.
 • «Install zip from sdcard» — установка заздалегідь підготовленого нами zip-архіву з SD-карти пам’яті;
 • «Backup and restore» — створення резервної копії розділів і їх відновлення з резервної копії;
 • «Mounts and storage» — монтування окремих розділів і їх форматування;
 • «Advanced» — додаткові опції.

  Меню режиму відновлення

  Один з варіантів меню режиму відновлення

Пересування курсору між зазначеними опціями здійснюється зазвичай за допомогою клавіші «Гучність вверх», а вибір потрібної опції клавішею «Гучність вниз».

Якщо опція «Reboot system now» не працює

Якщо при спробі вийти з режиму «Recovery» і вибору «Reboot» ця функція не працює, тоді виконайте на своєму Андроїд наступне:

 1. Спробуйте затиснути кнопку живлення вашого гаджета на більш ніж 10 секунд;
 2. Зніміть батарею з вашого телефону на кілька секунд, потім вставте її назад. Спробуйте включити телефон звичайним шляхом;
 3. Зачекайте, поки батарея вашого гаджета розрядиться;
 4. Підключіть ваш гаджет до ПК. На останньому запустіть спеціальну програму «ADB RUN», і в її меню виберіть «Manual Command»;

  Manual command

  Виберіть опцію «Manual command»

Далі введіть наступну команду:

adb reboot normal

Після цього гаджет може перезавантажитися в звичайному режимі.

Читайте також: Додаток System не відповідає в Android що робити.

висновок

У нашій статті ми розібрали, як перекладається на російську «Reboot system now», і що це означає на ОС «Андроїд». Якщо ви потрапили в меню скидання налаштувань, використовуйте розглянуту нами опцію для перезавантаження вашого девайса, і запуску його функціоналу в стандартному режимі. Якщо ж ваш телефон увійшов в цикл і постійно перезавантажується в режимі відновлення, тоді вам варто відвідати найближчий сервісний центр. Цілком можливо, що вашому девайсу знадобиться ґрунтовний ремонт.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector