Проходження Клуб романтики Моя голлівудська історія

«Клуб Романтики» — один з найуспішніших вітчизняних проектів на ринку ігор для мобільних платформ. Незважаючи на простий текстовий характер, гра вже завоювала масову популярність у дівчат, і нині кількість її завантажень оцінюється сотнями тисяч. Віртуальний світ занурює нас в захоплюючу романтичну атмосферу, де є місце флірту і любовних пригод, яскравим вбранням та макіяжу, кар’єрним досягненням і інтриг. У нашому матеріалі ми розглянемо проходження в Клуб романтики рівня «Моя голлівудська історія». А також надамо гайд і навчальні відео.

Як пройти рівні «Моя голлівудська історія»

Як відомо, гра починається з вибору зовнішнього вигляду героїні. Вам пропонують вибрати тип особи, волосся, наряд і аксесуари. В останніх двох вибір обмежений через малу кількість ігрової валюти — алмазів.

Після вибору зовнішності ви опиняєтеся на сцені, до якої прикуті тисячі очей. До вас виходить ваш кумир — Ніколас Берд, який бажає вручити вам найвищу нагороду — «Золотий Адам». Раптово Ніколаса долають сумніви, і він заявляє, що «Золотий Адам» не ваш. Ви заперечуєте, хочете схопити статуетку. Ніколас перегороджує вам шлях, і ви прокидаєтеся.

Микола Берд Клуб Романтики
Ніколас Бьорд вручає вам «Золотий Адам»

В процесі проходження ви опиняєтеся в автобусі, в ході пробудження вдаривши поруч сидить пасажирку. Розговорившись з нею ви з’ясовуєте, що ваша попутниця (Бін) працює помічником режисера. Вона рекомендує вам відвідати Алею Слави Клубу Романтики — там можна знайти роботу.

Алея Слави Клуб Романтики
Попутниця рекомендує вам відвідати Алею Слави

По приїзду до Алеї ви разом сходіть з автобуса, і Бін рекомендуємо вам обдзвонити місцеві кіностудії — раптом там знайдуться вільні місця.

Ви йдете по Алеї в голлівудської історії, і раптом натикаєтеся на людину, дивно схожого на вашого кумира — Ніколаса Берда. У вас зав’язується спілкування, але вийшла зі студії жінка каже, що це лише актор, який грає роль Ніколаса Берда. Косплеєр йде, але перед відходом простягає вам візитку кіностудії, яка набирає акторів для масовки.

Косплеєр Ніколаса Берда
Зустрінутий нами кумир виявився лише його копією

Ви телефонуєте за вказаним номером і потрапляєте в кіностудію «Тод Пикчерс». Ви проситеся пройти кастинг і потрапляйте в точку — кастинг йде прямо зараз. У вас є всього годину на проходження, ви ловите автобус і їсте в кіностудію.

Ви знаходите павільйон зйомок. Вас приймають за іншу відому актрису, яка спізнюється. Ви переодягаєтеся (на вибір доступні дві сукні) повертаєтеся в павільйон, і незважаючи на ваші запевнення про те, що ви не знаєте текст, починається зйомка в Клубі Романтики!

Зйомка Клуб Романтики
Мікаель каже — Зйомка почалася!

Фабула знімається картини переносить нас в 19 століття, в старовинний маєток, в якому ви граєте роль Елізабетт Беннет — дівчата з небагатої сім’ї, що знаходиться в гостях у заможного аристократа Дарсі. В ході бесіди з Дарсі і Керолайн (актрисою) остання як би випадково проливає каву на ваше плаття. Дарсі (актор) відправляє Керолайн за чаєм, а потім заявляє, що хоче вас поцілувати. Дуже інтригуючий сюжет в голлівудської історії!

поцілунок Дарсі
Дарсі хоче вас поцілувати!

Ви вибираєте реакцію (поцілувати або відштовхнути), сумніваєтеся в серйозності намірів Дарсі, після чого режисер припиняє зйомку. Ваша гра сподобалася режисерові, але при цьому він називає вас Джулією. Ви відповідаєте, що ви не Джулія, але тут з’являється помічниця режисера, яка заявляє, що приїхала справжня Джулія Роналдсей.

Справжня Джулія Роналдсей
Приїхала справжня Джулія Роналдсей!

В ході проходження з’ясовується, що сталася випадкова підміна, і вас прийняли за Джулію. Режисер запитує, чому ви його обдурили, прикинувшись їй? Ви пояснюєте, що не мали таких намірів, і все вийшло випадково. В цілому режисер залишається задоволений знятим епізодом в Клубі Романтики.

задоволений режисер
Режисер залишається задоволений знятим епізодом

Вас проганяють з майданчика, але на виході вас наздоганяє режисер. Ваша робота йому сподобалася, і він пропонує вам поспілкуватися в неформальній обстановці, запрошуючи вас завтра на вечірку. Ви вирішуєте погодитися або відмовитися, а режисер говорить вам, що ви можете завести на завтрашній вечірці корисні романтичні знайомства. Зокрема, там буде відомий режисер, який шукає актрису на головну роль.

Запрошення на вечірку
На вечірці ви зможете познайомитися з кимось відомим

Режисер дає вам гроші за виконану роботу і йде, а ви відправляєтеся шукати нічліг. Проходження в захоплюючій грі Клуб Романтики нової частини «Моя голлівудська історія» (1 серія) завершено.

Клуб Романтики кінець серії
Перша серія підійшла до кінця

Це стане в нагоді: як отримати чашки в грі Клуб романтики безкоштовно.

Як проходити наступні серії Клуб Романтики

Пропонуємо вам насолодитися геймплеєм версії «Моя голлівудська історія», переглянувши відео другий і наступних частин.

3 серія 1 сезону

4 серія 1 сезону

5 серія 1 сезону

6 серія 1 сезону

7 серія 1 сезону

8 серія 1 сезону

9 серія 1 сезону

10 серія 1 сезону

Читайте також: як ввести чит-коди в грі Клуб романтики.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали проходження гри Клуб романтики, а саме версії «Моя голлівудська історія». Привели гайд і детальні відео. Використовуйте наш матеріал в якості навчального відео, яке допоможе вам пройти чудову гру.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector