Послуга «Тиждень Довіри» від Київстар — способи замовлення та підключення

Замовити послугу Тиждень довіри Київстар
В даний момент у мобільного оператора Київстар величезна кількість користувачів, кожен з них намагається скористатися для себе більш зручною і вигідною послугою. Київстар має статус найкращого і вигідного мобільного оператора. Компанією Київстар розроблена ще одна дуже корисна і вигідна послуга «Тиждень Довіри» Київстар. Вона створена для зручності своїх користувачів. І судячи з назви, вона дійсно спрямована на довіру своїх клієнтів.

про послугу

Послугою «Тиждень довіри» може скористатися абсолютно будь-яка людина, адже вона розроблена для того, щоб ви могли відкласти абонплату за послуги, що надаються на 7 днів, якщо ви забули або в даний момент у вас немає коштів для оплати замовленого пакета. Послуга «Тиждень Довіри» є абсолютно безкоштовною. Ви просто робите відстрочку на оплату, тому послугами домашнього інтернету ви можете скористатися 7 днів до оплати. Головне не забути здійснити підключення до послуги.

У послуги «Тиждень Довіри» є багато плюсів, ніж безумовно вона дуже зручна. Наприклад, це те, що вона безкоштовна (про це ми говорили раніше) і також ви можете скористатися їй навіть якщо інтернет у вас вже відключений. А також якщо у вас баланс рахунку знаходиться в мінусі. Вам просто варто підключити «Тиждень довіри» і в перебігу короткого часу вона буде вже активована. Повторно скористатися їй ви зможете тільки після повної абонплати. Отже, після повторного закінчення пакетних послуг.

Як підключити послугу «Тиждень Довіри»

Підключити послугу «Тиждень Довіри» дуже легко і просто, вам необхідно увійти в систему «Мій Київстар», зареєструватися і створити свій особистий кабінет. Далі вам слід перейти в розділ послуги та акції, після чого вибрати пункт «Тиждень Довіри». Після цього на вашому екрані з’явиться вся точна і необхідна для вас інформація про дану послугу. Ознайомившись з усім матеріалом, необхідно підтвердити її підключення. Ваша заявка буде прийнята і розглянута протягом 30 хвилин. Якщо раптом у вас виникнуть будь-які проблеми з підключенням, то можна зателефонувати оператору і він проінформує вас з виниклої проблеми.

Якщо у ви не змогли вчасно оплатити абонплату свого пакета, ви можете з легкістю скористатися послугою «Тиждень довіри» і з задоволенням користуватися інтернетом в своїх цілях протягом 7 днів абсолютно безкоштовно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector