Покемон Го Цікаві Факти. Моменти яких варто побоюватися

покемон го
Почати напевно, слід з історії, тому як зараз багато грають в гру Pokemon GO навіть не знають про існування найперших покемонів для різних ігрових приставок, як портативних, так і настільних. Варто сказати, що грати в покемонів навіть в кінці 90-х не могли зовсім вже діти, тому що необхідно було думати, читати, запам’ятовувати карту, щоб не скоротити час на проходження. Але все це відбувалося в віртуальному світі, а зараз з появою гри Pokemon GO, можна сказати вигадані фантастичні покемони прийшли в наше життя. Детальніше про те, як грати і ознайомитися з суттю гри можна по ссилочку — http://pokemongonew.ru/gajdy/sut-igry-pokemon-go.html. І саме поєднання реальності з грою забезпечило даній грі таку популярність. Але незважаючи на досить жвавий вихід гри популярність її падає практично з такою ж швидкістю

Цікаві моменти і факти про Покемон Го

Перша гра, яка об’єднала реальний і віртуальний світ. Pokemon GO (не рахуючи ігроманів) люблять за реалістичність.

Гра, яка змусила вийти з дому людей страждають від депресії на вулицю, людей у ​​яких постійно виникало відчуття виникає тривоги при покиданні своєї зони комфорту. Можливо це рекламний хід, а можливо розробники дійсно хотіли цього, але факт залишається фактом — у них це вийшло. Адже, щоб зіграти, потрібно покинути свій будинок і прогулятися вулицями. І ловити покемонів часто доводиться в дивних і незнайомих місцях.

Факт, що виникає з двох попередніх, тим, хто рідко з’являвся на вулиці доводилося досить багато ходити, щоб прокачати свого героя. А якщо Ви хочете стати володарем рідкісного покемона, готуйтеся до того, що пройти доведеться більше 10 км.

Деякі представники бізнесу поставили обмеження для ловців покемонів. На території багатьох кафе, ресторанів, клубів та інших закладів тепер можна грати в Pokemon GO без оплати за їжу і напої.

Про що варто побоюватися при грі в Покемон Го

Гра може покалічити. Захопившись ловом покемонів, є ризик не помітити перешкоду на дорозі. Так вже багато хто отримав травми.

Грою користуються грабіжники, які зламують програмне забезпечення, заманюють любителів покемонів подалі від людних місць і нападають на них. У США поліцію вже заявлено 4 подібні випадки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector