Покемон Го Цікаві Факти. Моменти яких варто побоюватися

покемон го
Почати напевно, слід з історії, тому як зараз багато грають в гру Pokemon GO навіть не знають про існування найперших покемонів для різних ігрових приставок, як портативних, так і настільних. Варто сказати, що грати в покемонів навіть в кінці 90-х не могли зовсім вже діти, тому що необхідно було думати, читати, запам’ятовувати карту, щоб не скоротити час на проходження. Але все це відбувалося в віртуальному світі, а зараз з появою гри Pokemon GO, можна сказати вигадані фантастичні покемони прийшли в наше життя. Детальніше про те, як грати і ознайомитися з суттю гри можна по ссилочку — http://pokemongonew.ru/gajdy/sut-igry-pokemon-go.html. І саме поєднання реальності з грою забезпечило даній грі таку популярність. Але незважаючи на досить жвавий вихід гри популярність її падає практично з такою ж швидкістю

Цікаві моменти і факти про Покемон Го

Перша гра, яка об’єднала реальний і віртуальний світ. Pokemon GO (не рахуючи ігроманів) люблять за реалістичність.

Гра, яка змусила вийти з дому людей страждають від депресії на вулицю, людей у ​​яких постійно виникало відчуття виникає тривоги при покиданні своєї зони комфорту. Можливо це рекламний хід, а можливо розробники дійсно хотіли цього, але факт залишається фактом — у них це вийшло. Адже, щоб зіграти, потрібно покинути свій будинок і прогулятися вулицями. І ловити покемонів часто доводиться в дивних і незнайомих місцях.

Факт, що виникає з двох попередніх, тим, хто рідко з’являвся на вулиці доводилося досить багато ходити, щоб прокачати свого героя. А якщо Ви хочете стати володарем рідкісного покемона, готуйтеся до того, що пройти доведеться більше 10 км.

Також читайте:  Як записати Віндовс на диск через Неро

Деякі представники бізнесу поставили обмеження для ловців покемонів. На території багатьох кафе, ресторанів, клубів та інших закладів тепер можна грати в Pokemon GO без оплати за їжу і напої.

Про що варто побоюватися при грі в Покемон Го

Гра може покалічити. Захопившись ловом покемонів, є ризик не помітити перешкоду на дорозі. Так вже багато хто отримав травми.

Грою користуються грабіжники, які зламують програмне забезпечення, заманюють любителів покемонів подалі від людних місць і нападають на них. У США поліцію вже заявлено 4 подібні випадки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector