Перекладач з китайської на російську по фото онлайн

Якщо ви зібралися подорожувати в Китай, то перекладач з китайської мови на російську по фото в режимі онлайн буде просто необхідний. Щоб перевести розклад літаків в аеропорту в цій країні, вам потрібно буде всього лише запустити програму і навести камеру на малозрозумілий текст. Ознайомтеся з найкращими додатками в нашій статті.

Google Перекладач по фотографії з китайської мови на російську

Однією з кращих програм і додатків для перекладу в інтернеті є Google Translate або Перекладач Гугл. Перш за все через якість перекладу, а також швидкості роботи. Сервіс вміє працювати зі 103 мовами світу і розпізнавати інформацію по фото, голосові повідомлення, через камеру смартфона, текстові повідомлення. Ще додаток зможе швидко перевести на ваш рідну мову будь-який сайт в інтернеті. Для цього розробник пропонує нам скористатися їх браузером — Google Chrome.

У 2017 році перекладач від компанії Google значно «порозумнішав». Так як його движок був повністю перенесений на нейромережі. Також перекладач завжди готовий розглянути інші варіанти перекладу того чи іншого слова. Ви можете вказати правильний або навіть неправильний варіант. Але з часом він буде змінений або алгоритмом програми, або іншими користувачами назад на правильний. Щоб зрозуміти китайські ієрогліфи на зображенні необхідно завантажити додаток для мобільних телефонів «Google Translate» для Android або iOS.

Подальший порядок дій:

 1. Відкрийте мобільний маркет на Андроїд і iOS. Скачайте і встановіть його;
  Перекладач Гугл
  Перекладач Гугл в Play Market
 2. Відкрийте програму. У його вікні можна побачити піктограму фотоапарата — натисніть її, щоб завантажити зображення;
  Google Translate
  Відкрийте програму Google Translate
 3. Виберіть піктограму телефону, щоб почати переводити картинку.
  Натисніть на фотоапарат
  Виберіть піктограму фотоапарата

Результат перекладу з’явиться в додатку.

Наведіть камеру на текст
Наведіть камеру на текст на китайському

Сфотографуйте результат, щоб прочитати його пізніше в більш комфортних умовах. Мова завжди можна змінити на верхній панелі програми. У тому випадку, якщо він автоматично встановлений неправильно.

Читайте також: Яндекс Перекладач з емодзі на російську мову онлайн.

Яндекс Перекладач — сервіс для розшифровки китайських ієрогліфів онлайн

Дві пошукові системи — Яндекс і Google вже давно змагаються в інтернеті за звання лідера. І обидві гідні бути кращими. Перекладач, створений російськими розробниками все ж трохи поступається сервісу від Google за функціями. Він також здатний переводити по фотографії і робить це добре. Тому що його движок також переведений на нейросеть. А тексти для перетворення ґрунтуються на мільйонах раніше перекладених в інтернеті статтях.

Яндекс перекладач
Яндекс Перекладач в веб-браузері

Особливості online перекладача:

Функціонал: Пояснення:
Велика база мовПерекладач дозволяє трансформувати друкований текст на 95 мов світу.
наявність підказокПід час введення тексту відображаються підказки, які допомагають швидше вводити слово, фразу або навіть пропозиція.
зрозуміла транскрипціяСервіс Яндекс показує транскрипцію китайської або будь-якого іншого мови. І допомагає зрозуміти, як звучить те чи інше слово при вимові.

підказки
Підказки в перекладачі Яндекс

Алгоритм, за допомогою якого розпізнаються тексти на картинках — власна розробка компанії Yandex.

Порядок роботи з сервісом:

 1. Скачайте додаток Яндекс.Переводік з мобільного маркету і запустіть на Айфони і Андроїд;
  Яндекс перекладач
  Встановіть на мобільний телефон Яндекс Перекладач
 2. Виберіть китайську мову у верхній панелі, якщо ви ще цього не зробили;
 3. Наведіть камеру мобільного на текст з китайських ієрогліфів;
  наведіть камеру
  Наведіть камеру на текст в додатку
 4. І прочитайте або сфотографуйте результат.

У момент використання перекладача на російську по фотознімку, необхідне підключення до інтернету. Так як програма здатна розрізняти мови на зображенні тільки online. Якщо вам не зрозуміло звернення до вас китайця, ви можете попросити його говорити в мікрофон смартфона, щоб ви побачили текст російською в додатку Яндекс. Для цього виберіть відповідний режим перекладу.

Також, як і перекладач від Гугла здатний переводити цілі веб-сайти на різні доступні мови. Розшифровка по картинці доступна поки що лише для 12 мов: французької, чеської, польської, англійської, іспанської, німецької, португальської, українського, російського, турецького, китайського, італійського. Ще в мобільному додатку реалізована підтримка Android Wear.

Це цікаво: як скопіювати текст з картинки онлайн.

Microsoft Перекладач — допоможе перетворити слово з китайського на російську по картинці

Слідом за популярними додатками-перекладачами спрямовується і розробка компанії Майкрософт. Творці найпопулярнішою операційною системи для комп’ютерів також вирішили сказати своє слово в сучасному перекладі. Цей перекладач вміє працювати з китайським текстом і навіть переводити його по зображенню. Додаток доступний для мобільних платформ в Google Play і App Store. Як і його конкуренти, сервіс вміє працювати з фотографіями, скриншотами, розпізнавати голос, текстові повідомлення і працює з 60 мовами.

перекладач Microsoft
Перекладач Microsoft в App Store

Працює як онлайн, так і офлайн. Здатний переводити «на льоту» бесіду двох людей, які розмовляють на різних мовах.

Мобільний додаток
Мобільний додаток перекладач від Microsoft

У додатку Майкрософт є готові розмовники для різних країн

перекладач
Перекладач для різних мов

Вони були спеціально розроблені для подорожуючих людей. А також для тих, хто хоче вивчити певний мову з метою подорожі. За замовчуванням в додатку доступні кілька мов. Можна окремо завантажити мовний пакет в самому додатку.

Розмовник доступний на веб-сайті Майкрософт — https://translator.microsoft.com/.

Веб-перекладач
Веб-перекладач Майкрософт

При цьому ви можете спілкуватися з людиною з Китаю або будь-який інший країни. Щоб скористатися розмовником і створити свою бесіду, у вас повинна бути обліковий запис Microsoft.

А щоб приєднатися до розмови:

 1. Перейдіть на головну сторінку перекладача;
 2. Вкажіть в формі своє ім’я і мова, на якому ви говорите;
  Заповніть форму
  Заповніть форму для спілкування з іноземцем
 3. Введіть код бесіди і натисніть кнопку «Увійти».

Код, який вимагає система, вам повинен надати співрозмовник. До такої бесіди на сайті може приєднатися до 100 чоловік. На сайті можна промовляти пропозиції, які повинен почути ваш співрозмовник. Або друкувати текстом повідомлення. При цьому текст буде автоматично переведений на стороні співрозмовника.

Це може бути корисним: як включити голосове введення в Гугл документі.

Словники ABBYY Lingvo — професійний онлайн-перекладач по фото

Компанія ABBYY вже давно зарекомендувала себе в інтернеті як кращий розробник електронних словників для перекладу. Сьогодні в мобільних магазинах можна знайти їх додаток, яке також легко зможе перетворити текст з китайського на російську мову.

Перекладач Lingvo Live
Перекладач Lingvo Live в App Store

Посилання на завантаження програми для двох популярних мобільних платформ для Андроїд і для iOS.

Сайт ABBYY Lingvo
Сайт ABBYY Lingvo для мобільних пристроїв

Мобільний додаток, розроблене ABBYY два роки поспіль (2015-го, 2016) знаходилося в списку кращих. Тому з ним варто познайомитися. Завантажте та запустіть його на своєму мобільному пристрої.

Порядок дій:

 1. Наведіть камеру на текст, який хочете перевести онлайн;
 2. Налаштуйте вікно фокусу, в якому буде здійснюватися переклад;
  Налаштуйте область перекладу
  Налаштуйте область перекладу в ABBYY Lingvo
 3. Виберіть будь-яке слово, щоб його перевести.
  Натисніть на слово в тексті
  Натисніть на слово в тексті, щоб побачити переклад

Це, звичайно ж, не так зручно, як переклад в Яндекс або Google перекладача, які моментально переводять весь текст. Але також зручно, коли текст невеликий. Кожне слово супроводжується додатковою інформацією. Яка відкривається після натискання на контекстне вікно. На сайті також можна завантажити ознайомчу версію словників для мобільних пристроїв і не тільки.

На головній сторінці сайту ABBYY є посилання для завантаження словників для MAC, Android, iOS, Windows.

Посилання на завантаження
Посилання на завантаження словників ABBYY

Вони знаходяться внизу сторінки. Завантажити безпосередньо з сайту не можна. Ви повинні залишити свою електронну пошту в формі для завантаження. Після чого чекати, поки система не надішле вам посилання на скачування. Завантажувати можна окремо словники для двох мов. Перейдіть в розділ завантаження, щоб знайти перекладач з китайської мови на російську по картинці або фото, що працює онлайн для мобільного телефону. Таким чином додаток буде «важити» значно менше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector